TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCitadela s Paul Van Dykem – praktické informace

13.05.2014

Již tento týden 17. května se do brněnského Bobycentra opět vrátí legendární Citadela, na které vystoupí fenomenální Paul van Dyk, v doprovodu oblíbeného dua Kyau & Albert, a českým supportem v podobě Michael Burian, Matamar, Jean Luc a Mekki Martin. Celá akce také nabídne luxus a pohodlí brněnského Bobycentra, přesněji zrekonstruované Laser Show Hall.
Vstupenky a prodej na místě
Základní, VIP a VIP Gold vstupenky jsou stále v prodeji v síti Ticketpro, ale již v omezeném množství. Základní, VIP a VIP Gold budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 890 Kč (39 eur), VIP za 1190 Kč (49 eur) a Gold za 2490 Kč (99 eur), tato vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů, vlastní pohodlnou zónu, možnost opakovaného odcházení z Bobycentra a další výhody, viz. níže. Vstupenky je možné zaplatit také v eurech, kde ovšem nebereme drobné (centy). Na eura se vrací v CZK.
Šatny 
Předpověď počasí hlásí, že nás čeká studený víkend, s nočními teplotami okolo 5 až 7 stupňů doprovázeno děštěm. Z tohoto důvodu otevíráme celou šatnu, která se nachází ihned za hlavním vchodem do Bobycentra. VIP Gold mají svojí šatnu zdarma, přímo na pravé galerii (z pohledu navštěvníka)
Kontrola pravosti vstupenek
Na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.
Vstupenky, výherci, akreditace
Majitelé vstupenek (regular a VIP) z předprodeje, stejně jako výherci soutěží a akreditovaní, budou vstupovat hlavním vchodem (3 koridory). Tam bude také probíhat prodej vstupenek na místě. Bočním vchodem bude umožněn vstup pouze majitelům vstupenek VIP GOLD. Brány Bobycentra se otevřou v 19:30 a úderem této hodiny začne hudební produkce hlavního pódia viz. lineup níže.

Doprava
Návštěvníci se do Bobycentra dostanou tramvají č.1 z Hlavního nádraží. Nástupiště směr Řečkovice, výstup na zastávce Štefánikova, nebo autobusem č.67 z Hlavního nádraží, výstup na zástavce Sportovní. Adresa Bobycentra je Sportovní 2a, Brno.
Rozdělení zón VIP a VIP gold
VIP Gold zóna
– se nachází na pravé galerii (při pohledu na taneční parket)
– tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP Gold stripu (bude vyměněn při vstupu VIP Gold) využít neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů
– na této galerii budou umístěny šatny pro majitelé VIP Gold ZDARMA.
– opakované opouštění Bobycentra je pro VIP Gold povoleno
– z VIP Gold zóny je přísný zákaz vynášení nápojů
VIP zóna
– se nachází na levé galerii (při pohledu na taneční parket)
– tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP stripu (bude vyměněn na hlavním vstupu oproti vstupence) neomezeně nakupovat nápoje
– opakované opouštění Bobycentra je pro VIP zakázáno
Speciální zóna pro všechny
– se nachází na levé galerii (při pohledu na taneční parket)
– do této zóny mají přístup všichni návštěvníci, bez ohledu na druh vstupenky
– tato zóna obsahuje vynikající zázemí a slouží také pro kouření cigaret
Opuštění prostoru
Během akce nebude možnost opouštět prostor Bobycentrum. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované. Výjimku tvoří majitelé VIP Gold vstupenky, kteří mají neomezený pohyb.
Foto & video
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení).
Osobní prohlídka, kontrola totožnosti
Každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu.
Toalety
Bobycentrum nabízí dostatek nadstandartních toalet, které jsou k dispozici zdarma.
Propagace jiných akcí
Na Citadele Paul van Dyk budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce.
Kouření
Kouření je v Bobycentru povoleno, avšak doporučujeme navštívit speciální zónu na levé galerii! Na akci budou dohlížet také pracovníci záchranné a požární služby.
Prosíme také o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.
Timetable 

———————————————————-
Citadela s Paul Van Dykem – kompletní lineup
Slavný DJ a producent Paul van Dyk, který se po dlouhá léta drží na špičce světové elektronické taneční hudby, zamíří do Brna. Ve zdejším Bobycentru bude 17. května headlinerem populární taneční akce Citadela. Van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake. Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominaci na Grammy, jistě potěší i to, že Van Dyk do Brna přiveze aktuální sedmé album.

—————————————————————
Citadela s Paul Van Dykem – fotky Bobycentra po technické rekonstrukci
Přinášíme fotografie z Bobycentra, které prošlo technikou rekonstrukcí. Pódium Paula van Dyka před zásahem externího dodavatelé s další technikou, dostane LEDkovou síť zadní části, 2 ledkové videowally a centrální LED stěnu nad hlavami návštěvníků. Technickým upgradem prošel také světelný park, nainstalovány jsou 2 centrální kamery, 4 lasery a úplně nový taneční parket. Další novinky nebudeme prozrazovat, ať Vás máme také čím na akci 17. května překvapit.
 
—————————————————————–
Michael Burian na Citadele s Paul Van Dykem
Tento profesionální DJ z muzikantské rodiny by mohl vyprávět o tom, jak se z malého kluka pocházejícího z komunistického Československa stane osobnost evropské taneční scény. Michael Burian procestoval kromě celé Evropy také některé státy Ameriky a Asie. Jako první český DJ získal na začátku roku 2008 pozvání na Winter Music Conference v Miami. Michael Burian a Paul van Dyk na jednom pódiu je klasika, kterou by nám neodpustil žádný fanoušek elektronické hudby.
VSTUPENKY http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1207435-citadela-2014.html
PROMO VIDEO http://www.youtube.com/watch?v=eVvYbJRZmdE

——————————————————————–
Jean Luc na Citadele s Paul Van Dykem
Patří mezi nejúspěšnější české producenty, remixéry a dje. Oficiálně remixuje například anglickou skupinu Kosheen a jeho tracky vychází na labelech, jako KONTOR Records, Universal Music, Bonzai Music, Fektive Records a další. Podporu získává u jmen, jako: Markus Schulz, Kosheen, Marcel Woods, Judge Jules či Giuseppe Ottaviani.V djingu oplývá silnou kombinací tvrdého beatu a melodičností, které jsou charakterizovány prvky progressive a electrotech stylu v energickém setu. Jean Luc je další mladý a nadějný dj&producent, který vystoupí na Citadele s Paulem van Dykem, a zařadí se tak mezi jména jako Kyau & Albert, Mekki Martin či Matamar.
VSTUPENKY http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1207435-citadela-2014.html
PROMO VIDEO http://www.youtube.com/watch?v=USaAPD0LJS0

——————————————————————-
Další vystupující na podiu Paul Van Dyka – Matamar
Fanouškům elektronické hudby tento výrazný projekt není třeba zdlouhavě představovat – projekt MATAMAR je tvořen dvojicí Mark Airman a Mata C, kteří již na startu své kariéry v roce 2006 získali druhé místo v anketě Trance.cz Awards (objev roku) a třetí místo v O2 Dance Music Awards (objev roku).Zapálení Matamaru pro hudbu se odráží v jejich setech, které jsou plné energie a stylově se těžko škatulkují, ale nejblíže jim je progressive house až do elektra s prvky dubstepu. Jejich vystoupení je vždy velmi originální a zajímavé – svojí pověst budují zejména na dokonalé komunikaci s publikem.
PROMO VIDEO http://www.youtube.com/watch?v=1T19vEWAsk8

——————————————————————-
Mekki Martin na Citadele s Paul Van Dykem
Mekki Martin je pro nás absolutním paradoxem na tuzemské taneční scéně. I když si na své klubové akce zve jména jako jsou Nervo, Nicky Romero, Tommy Trash či Dannic, za svým hraním cestuje na Miami (Nikki beach) nebo Ibizu (Privilege), vystupuje na velkých zahraničních akcích po boku Boba Sinclaira (Malaga) nebo vedle Steva Aokiho (Falkata Gandia), u nás se mu na velkých akcích prostoru nedostává. Za absolutní úspěch v roce 2013 může označit skladbu When The Sun Comes Out (Cr2 rec.), se kterou se dostal na 9. příčku Beatportu. Jelikož jeho jméno v našich “kotlinách” předchází vlna pomluv, výmyslů, či polopravd, jsme si více než jistí, že svojí úlohu na Citadele, tedy ukázat co v něm je a odehrát ostrý, nezapomenutelný set, splní na 100%. Nevěříte? Tak se příjďte přesvědčit 17.května, do Bobycentra.
UDÁLOST AKCE https://www.facebook.com/events/1420936871472843/?fref=ts
PROMO VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=vJEy6o7wv6E
SOUNDCLOUD https://soundcloud.com/cr2records/mekki-martin-when-the-sun

—————————————————————–
Kyau & Albert další zahraniční hvězdou akce Citadela
Tito dva Němci stojí za klubovými hity jako “Made Of Sun”, “Outside” “Velvet Morning”, “Walk Down”, “Kiksu”, “Are You Fine?” a “Always A Fool”. A to není vše, co byste o produkci Kyau & Albert měli vědět: všechny mužské vokály totiž zpívá sám Steven Moebius Albert! Kyau & Albert se proslavili svými hutnými sety, které jsou plné řízných mixů a jejich energie za pultem je jednoduše nakažlivá. Zažít jejich vystoupení na party je něco, na co hned tak nezapomenete. Tato dvojice je druhým vystupujícím květnové Citadely, na které v roli headlinera vystoupí samotný Paul van Dyk.
 
——————————————————————-
Paul Van Dyk – taneční mág a legendární producent přijede do Brna, na Citadelu
Slavný DJ a producent Paul van Dyk, který se po dlouhá léta drží na špičce světové elektronické taneční hudby, zamíří do Brna. Ve zdejším Bobycentru bude 17. května headlinerem populární taneční akce Citadela. Van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake. Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominaci na Grammy, jistě potěší i to, že Van Dyk do Brna přiveze aktuální sedmé album. Vstupenky jsou od tohoto týdne k dispozici v síti Ticketpro.
“Kromě jména headlinera Citadely, kterým je Paul Van Dyk, máme pro naše fanoušky další novinku. Reagujeme na nespočet žádostí a proseb a rozhodli jsme se akci zorganizovat v brněnském Bobycentru, tedy v místě, které je symbolem luxusních tanečních akcí v České republice,” upřesňuje Nina Fialová z Art-Ist Agency. Paul van Dyk proslul i tím, že se kromě hudebních aktivit věnuje politice a sociální sféře. Podporuje dětské charitativní projekty v Indii nebo spolupracuje s německým červeným křížem. Dětství strávil v komunistické východní části Berlína v době, kdy ve východním Německu neexistovala téměř žádná klubová scéna. Díky západním televizním kanálům sledoval hudbu za železnou oponou, ze které ho nejvíce zaujali The Smiths a New Order.
Po pádu Berlínské zdi v roce 1989 se v Německu začala rozrůstat techno kultura, ale Paul v této energické hudbě něco postrádal a tak se snažil najít něco jiného, nového. A to se mu nakonec podařilo. “Většina lidí považuje nás dýdžeje za pouhé automaty na míchání hudby, kteří se skutečnou živou muzikou nikdy nepřišli do styku a v životě nedrželi v ruce žádný hudební nástroj. Já se považuju v prvé řadě za muzikanta. Ovládám několik nástrojů a také živé hraní mě strašně baví,” řekl během své poslední návštěvy Česka Paul van Dyk.
Každopádně do Brna dorazí obklopen svými počítači, gramofony a klávesami, jak jsou jeho fanoušci zvyklí. “Očekáváme, že kromě nejznámějších kousků předvede Paul Van Dyk v Bobycentru i ukázku ze svého sedmého alba, které vyjde v prvním čtvrtletí tohoto roku s názvem Politics Of Dancing 3. Na rozdíl od dvou předchozích Politics Of Dancing 1 a 2, kteří byli DJskými kompilacemi, půjde o čistě autorské album,” doplňuje za promotéra Fialová. (tisková zpráva)
Předprodej exkluzivně v síti Ticketpro
http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1207435-citadela-2014.html
Aktuálně jsou v nabídce vstupenky regular za 590 CZK, VIP za 990 CZK a VIP GOLD s neomezenou konzumací alko/nealko za 2490 CZK

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.