TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama13xHOUSE&TECHNO EXHIBITION

06.04.2001

Na pátek 13. dubna připravuje agentura Mountaingate společne s klubem Dr. Max ve Vrchlabi velmi zajímavou akci , která dosud nemá v tomto kraji obdoby!!! Během jednoho večera vystoupí v jedinem klubu dohromady 11 DJs a 2 liveacty. Kaľdý Dj či liveact se představí v 45 minutove exhibici. Akce začíná uľ v 20:00 a končí po 6 hodině ranní.
Zastoupeny zde budou styly HOUSE, TRANCE (včetně psychedelic či goa) a pochopitelně v největąí míře TECHNO, proto ľádný z navątěvníků nebude mít problém najít si zde právě to své!
Jako podpora této akce vychází teľ miniverze časopisu Hardbeat, který je distribuován po východočeských parties zdarma! Velmi pozitivní je téľ vstup 113,-.
Pro ty, kdo nevědí, co vlastně zučastnění Djs hrají, jsme kaľdému z interpretů poloľili otázku: JAK BY JSI CHARAKTERIZOVAL STYL , KTERÝ HRAJE©?
8:00 S.kipp (Mountaingate)
House, často deep amerického původu s černoąskými vokály.
8:45 EM.U (Polarity rec.)
House
9:30 Madman (Mountaingate)
Tech-house
10:15 liveact Trancegate (Mountaingate)
Progresive dance music (trance, tech-trance, tech-house)
11:00 Miguel (Bassline)
Inteligentní techno – nebo jen jednoduąe prostě techno. Pro ty náročnějąí to mohu rozvinout a klidně dodat, ľe techno momentálně kombinuju i s techhousem a electrem dohromady. Mám rád pravidelné i nepravidelné beaty a i to se snaľím ve svých setech kombinovat, mixovat … a přivádět tím lidi k euforii a nadąenému ąílenství 🙂 bla bla – klidně to trochu změň … to teda ne Michale!!!
11:45 HooBy (Rave)
elektronickou hudbu.-)) né můj styl je hodně ovlivněn UK soundem a scénou, v mém kufru je asi 85% UK produkce, třeba německé techno mi přijde moc ostré a “agresívní”, anglické techno je více hutné, “valivé” a hravé to vąe je umocněno mohutným basslajnem – a to mám rád!. Ne ľe bych nekompromisně hrál desky kde je napsáno “made in UK”, desky si vybírám podle tracku a soundu aľ pak se dívám jakej ľe to je label a producent, i kdyľ snaľím se vyhnout velkým labelům a producentům, nechci mít v kufru to co kaľdej druhej franta:-), ikdyľ to někdy nejde.-)))
0:30 Beax (Ibiza Night)
Určitě hraji techno s prvky toho co se mi právě chce a co je vhodné pro dannou atmosféru.Nevyhýbám se ani vsunutí hitovky mezi set slozeny s techno desek.Mezi moje nejoblíbenějąí labely patří Compound,Trilamb,Terminal.Oblíbení producenti pak SLOBODAN,Bayer,MULL,Gayle San,Ben Sims.
1:15 N-kyp (Evolution)
Minimalistické techno. Dle mého názoru je právě tato muzika obrazem reality, je plná energie a výborně se s ni pracuje.
2:00 liveact Eversmile (Hardbeat)
My o sobě tvrdíme ,ľe techno, tu a tam s prvky acidu,ale konečný obraz o nás si stejně udělá aľ posluchač. Kdyľ bude někdo tvrdit,ľe hrajem dechovku, tak mu to si nerozmluvíme, protoľe kaľdej má stejně svůj pohled na hudbu jako takovou. Rychlost se pochybuje mezi 145 a 150 BPM a komu se proste a jednoduąe nelíbí to co hrajem, a» si trhne čím chce a poslouchá si to svoje=)
2:45 Motka (Aiffel. Rec)
Hraju deeptrance aľ techtrance. Směrovaný spíąe do anglické produkce.
3:30 Fly (Radost FX)
Trance, progresive trance.
4:15 Stew (Bohemian rec.)
Electronic dance music.
5:00 Look-E (Hedonix)
Styl? Trochu goa, trochu psychedelic, trochu deep. Protřepat a pořádně (pokud moľno) promíchat!
MOUNTAINGATE
Aleą Povr
Pampeliąkova 506
Trutnov
54102
tel: 0603 700989

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.