TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaGetUp! – Line-up, kompletní info a rozhovor s Indecent Noise

05.04.2009

Týden před konáním vám přinášíme závěrečné informace k trancové akci GetUp!. Připravený máme kompletní line-up, minirozhovor s Indecent Noise a promo sety ke stažení. Takže nezapomeňte, v sobotu 11.4. se v klubu Prdel v Praze od 21. hodiny rozezní prvotřídní trance, o který se postarají polská hvězda Indecent Noise, F1D0, Hellman, Andrew Mallet, Revolt, Stepan Bruck a Vyrys. Na úvod vás čeká menší občerstvení, vstup je zdarma a na akci bude slavit narozeniny hned několik lidí, těšte se na pořádnou party! Kompletní informace najedete na stránkách akce getupparty.blogspot.com.
Line-up:
21:00 – 22:30 – Stepan Bruck b2b Vyrys
22:30 – 00:00 – F1D0
00:00 – 02:00 – Indecent Noise
02:00 – 04:00 – Hellman b2b Andrew Mallet (retrotrance set)
04:00 – 05:30 – Revolt
Minirozhovor s Indecent Noise:
1. Taková netypická otázka na úvod. Jak se máš?
Pohodově, díky. Mám docela napilno s přípravou setů na duben. Bude jich hodně a já jsem nadšen!
2. Jsi z Polska, tak se chci zeptat – už jsi někdy byl v České republice?
No jéje, to víš, že jo. Naposledy jsem byl v České republice, když jsem zabloudil cestou domů z lyžování na Slovensku. Jako navigátor jsem na nic! Upřímně řečeno, mám parádní vzpomínky na pražské vystoupení Armina van Buurena v květnu 2005. Máte tu bezva lidi a skvělé pivo!
3. Jakpak se ti líbí jméno klubu Prdel?
Haha, no to je fakt rarita! V Polsku opravdu nevím o klubu, který by se jmenoval Dupa, hahaha. Před pár lety tady fungovala rocková skupina, která si říkala El Dupa a všechna rádia jim říkala El Doopa (vyslovuje se to El Doipa).
4. Z Polska do České republiky je to pěkný lán cesty, že ano. Co budeš cestou jíst a pít, prosím tě?
Chlebíčky od maminky! Anebo si objednám pizzu a řeknu jim, ať mi ji dovezou na nádraží v Katowicích v době, kdy tam zrovna budu 😀 No určitě si něco vyberu.
5. Jaký styl od tebe můžeme v dubnu očekávat?
Určitě melodický a našlapaný techtrance, sem tam možná i techno.
6. Vzkázal bys něco lidem, kteří se do Prdele chystají?
Užijte si to a vemte mi, prosím, “lentilki” a “bonpari” (opsáno bez jakýchkoli úprav, pozn.red.) A nezapomeňte na striptéra pro Paldu!
Download:
Indecent Noise pres. Momentum (March 09)
Indecent Noise – Branded Artist Management Promo

—————————————————————————
Trancová noc GetUp! s Indecent Noise 11. dubna v pražské Prdeli
Zveme vás na divokou party do pražského klubu Prdel! Neříkejte, že vás do Prdele ještě nikdo neposlal. My vás tam všechny posíláme na sobotní večer 11. 4., kdy se v klubu uskuteční trancová party GetUp!. A co od ní můžete čekat? Jako exkluzivní zahraniční host vystoupí polský DJ a producent Indecent Noise, který zahraje v České republice úplně poprvé. Tento převážně trancový DJ má za sebou celou řadu úspěšných releasů, jeho nový remix vyšel na známém labelu Vandit a v poslední době sbírá úspěchy na DJské scéně nejen v Polsku, ale i ve Velké Británii. Set Indecent Noise si budete moci vychutnat celé 2 hodiny! O další sety se postarají nadějný F1D0, brněnská E-Motion dvojice Stepan Bruck b2b Vyrys, dále mistr mixu Revolt a ve speciálním oldchool b2b vystoupení také organizátoři akce Hellman a Andrew Mallet. Součástí večera bude několikanásobná oslava narozenin, takže lze očekávat opravdu rozjetou party. První z vás dokonce čeká malé občerstvení zdarma :-). Tak nezapomeňte 11.4. všichni vstát a přijít do Prdele, kterou najdete v Žitné ulici 4, u Karlova náměstí v Praze. Prostory tohoto nového klubu jsou opravdu luxusní, začínáme ve 21 hodin a vstup je zdarma!
Info o vystupujících i novinkách k akci pro vás budeme průběžně připravovat na webu www.getupparty.blogspot.com.
GetUp!
Kdy: so 11.4.2009
Kde: club Prdel, Žitná 4, Praha
Start: 21hod
Vstup: zdarma
DJs:
Indecent Noise (Beyond / Vandit | PL) (www.myspace.com/indecentnoise)
F1D0 (www.djf1d0.com)
Hellman (www.myspace.com/hellmanmusic)
Andrew Mallet (www.myspace.com/andrewmallet)
Revolt (www.djrevolt.com)
Stepan Bruck (www.idj.cz/stepan-bruck)
Vyrys (www.myspace.com/vyrysek)
Info: www.getupparty.blogspot.com

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.