TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama3 zahraniční hosté a 77 piv zdarma už tento pátek na dalším díle party DREAM

18.03.2013

Další díl party DREAM je tady a tentokrát opravdu ve velkém! Pojďte se s námi již tento pátek (22.3.2013) opět zasnít do klubu Pekelnej Bar na vlnách tranceu a progressivu. Těšit se můžete hned na 3 zahraniční hosty! Můžete se těšit na exkluzivní b2b set producentů Iana Source a Dave Colda z Německa, kteří mimo svých sólových počinů produkují také společně pod svým asi nejznámějším aliasem – Traces Traxx. Od našich sousedů ze Slovenska pak dorazí také dj a producent Pete Silver ze stáje Language of Trance, kterého můžete pravidelně slýchat ve stejnojmenné radioshow a který se také díky své produkci stále více dostává do povědomí tranceových fajnšmekrů.

Chybět samozřejmě nebudou ani čeští zástupci – residenti této party a otcové značky Language of Trance – duo MATAMAR a David Justian, který v poslední době nemůže chybět na žádné kvalitní trance akci.
Jelikož chceme, abyste si párty náležitě užili, máme pro vás překvapení. Od 22:00 do půlnoci bude pro všechny návštěvníky připraveno 77 piv zdarma, a tak doporučujeme dorazit co nejdříve 🙂
Takže – nezapomeňte se na pátek 22.3. pořádně vyspat, abyste si mohli tu další noc vychutnat ten nejkrásnější sen….
Vstupné je ZDARMA.
ODKAZY:
http://www.matamar.com
http://www.davecold.com
http://www.soundcloud.com/bryan-summerville
http://www.matamar.com
http://www.davidjustian.net
http://www.pekelnejbar.cz
PARTNERI AKCE:
http://www.prolupen.cz
http://www.partyholky.cz
http://www.radiozlatka.cz
http://www.languageoftrance.net
http://www.tranceradio.fm

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.