TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama3G – Kosheen poprvé ve Fabricu – další informace

19.09.2006

Pro ty, kteří nestihli zareagovat na tiskovou zprávu z minulého měsíce, je zde připomenutí některých důležitých bodů ,týkajících se party 3G. Takže Fabric navštíví poprvé pilíř formace Kosheen – duo Mark Morrison a Darren Beale – coby Kosheen Dj Set! Tentokráte tedy ne jako kapela, ale coby djs! Takto Mark a Darren cestují po celém světě a posledně platili za hlavní hvězdy na festivalu Vibrations v ČR. Další světovou hvězdou,kterou si můžete na party 3G vychutnat, je Jimmy van M. z USA. Těšit se můžete také na českou star dj Lucca a další vynikající jména jako – Martin Gredner, Hyde, Hydrophonic, Groove Dan, Ringo, Maaskot, Ian Blond, Elvis, Lautek, Kmín, Adam N!, Danny May a Tiris. A co vás ještě čeká? Na všech 3 stages špičkový 16kw sound, 3 lasery, light show, ovocné a čoko bary,special 3G dekorace a skvělou a nezapomenutelnou atmosféru podpoří také VJ projekce!
Předprodej je situován do 2 prodejen společnosti Diverse, konkrétně v Tescu (Ostrava-Třebovice) a Hypernově (Karviná). Cena v předprodeji je 220 kč a na místě 250 kč. A nezapomeňte, pro každého desátého návštěvníka je nachystán dárkový kupón, který věnoval Diverse, v hodnotě 200 kč!
4.zářijový víkend jsme pro Vás připravili jen samé hudební lahůdky. Je tady noc 3G, noc 3 podií a mnoha hudebních stylů, vybraných dekorací a světelné show. A na koho se můžete 23.9 těšit? Premiéru ve Fabricu bude mít hvězdná formace skupiny Kosheen, která se tentokráte představí v dj setu (Darren Beale and Mark Morrison). Tuto světově proslulou kapelu asi netřeba dlouze představovat, jejich hity Catch , Hide U, Hungry, All in My Head a mnoho dalších zcela jistě uslyšíte v oficiálních i neoficiálních remixech. Dalším tahákem bude americká hvězda Jimmy van M, který si doslova zamiloval Fabric a velmi se zde těší. Tahle legenda house a progressive house, stál u zrodu tohoto stylu se svými kamarády a vrstevníky Sashou, Johnem Digweedem, Nickem Warrenem, Dave Seamanem a všichni, kteří pamatují jeho únorové vystoupení si vybaví jednu z nejlepších akcí vůbec, kdy tancovaly snad i stěny:-) Jimmy van M bude hlavní hvězdou house and progressive stage.
Dalším tahákem večera 3G bude česká, současná jednička, oblíbená zde i na světové scéně, djane Lucca, která např. v poslení době výrazně uspěla se svým trackem Body Dance na radiu Helax, kde se téměř 2 týdny držela na první příčce hitarády Extáze 33! Tuto rezidentku party Acapulco asi netřeba dlouze představovat, úspěšně plní kluby nejen v ČR a úspěchy přináší také její produkce ve spolupráci se zahraničními djs. A na koho se ještě můžete těšit? Tak například na detroitského “dělníka” Romana Hydeho, raziče hutného a dynamického progressive Martina Grednera, kterého doprovodí přední slovenský trance dj Maaskot, showman dj Ringo, dále ostravští djs Ian Blond a Adam N! Také příznivci elektro music si příjdou na své, protože počátek party rozjede talentovaný dj Danny May, stále více a více populární Hydrophonic a premiérově ve Fabricu přední český dj v oblasti house a electro house dj Groovedan, rezident vynikajících nocí Kinetic.
Ke skvělé party patří také skvělý zvuk a světla, takže se můžete těšit na 16 kw sound a 3 lasery. Světelnou show doplní také otočné inteligentní hlavy a speciální 3G dekorace! Také se můžete těšit na dárky společnosti Diverse a ovocné fresh bary…
3G – sobota 23.9. 2006
KOSHEEN DJ SET, JIMMY VAN M, LUCCA, MARTIN GREDNER, HYDE, HYDROPHONIC, GROOVE DAN, MAASKOT, RINGO, IAN BLOND, ELVIS, LAUTEK, KMIN, ADAM N!, DANNY MAY, TIRIS

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.