TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama5 tipů proč vyrazit na Balaton Sound Festival

08.06.2022

Festival Balaton Sound otevře své brány už na konci června. Nyní zdražuje vstupenky na finální cenu. Balaton Sound je jeden z největších a nejbarevnějších elektronických plážových festivalů v Evropě. V roce 2022 se vrací po dvouleté pauze a od středy 29. června do 2. července rozzáří pobřeží Balatonu svými hity Martin Garrix, Marshmello, Alesso, Timmy Trumpet a celá řada dalších. Přinášíme 5 důvodů, proč letošní ročník nesmíte vynechat! VSTUPENKY za zvýhodněnou cenu budou dostupné už jen do 15. června, potom budou v prodeji již jen za tu nejvyšší cenu. Výrazná změna posune konečnou cenu permanentek o stovky korun.
 
BALATON SOUND
29.června – 2. července 2022
Zámardi, Balaton, Maďarsko
www.balatonsound.com/cz/
Vstupenky: http://bit.ly/BSTICKETS
@balatonsoundcz
 

 

Perfektní EDM line-up 

Každoročně Balaton Sound představuje to nejlepší ze světové elektronické scény a jinak tomu nebude i letos. Velké návraty k jezeru hlásí Martin Garrix nebo Dimitri Vegas & Like Mike. Dále se fanoušci mohou těšit na sety Aloka, Marshmello, Timmy Trumpeta nebo sledovat britskou star Becky Hill. Balaton je zkrátka defincí perfektně sestaveného party playlistu. Kompletní program i s časovým rozvrhem najdete na: https://balatonsound.com/cz/line-up/
 

 

Spojení dvou festivalů

Balaton Sound se spojil s kultovním festivalem B. my lake. Díky tomu přináší novou B stage a na ní  světovou špičku mezinárodních DJs včetně techno legendy Richie Hawtina. Mezi další oznámené hvězdy patří Deborah De Luca, Sven Väth a mnoho dalších.
 

 

Nové VIP prostory a skvělý festivalový areál

Samozřejmě, že Balaton Sound je hlavně velká party a zábava. Balaton je dějištěm festivalu a zároveň také největším sladkovodním jezerem ve střední Evropě. Návštěvníci si mohou v rámci areálu užít dvoukilometrovou pláž, kde si každý může dopřát zábavu dle svých potřeb. Od slunění a provozování vodních sportů, přes řadu sportovišť, posilovny až po adrenalinové atrakce. Navíc Balaton Sound je jedním z festivalů, kde se investice do VIP vstupenky opravdu vyplatí. Letošní festival představí čtyři nové jedinečné VIP prostory!  Každá VIP zóna nabízí širokou škálu služeb  od masáží a make-up salónu až po čerstvé nápoje při příchodu nebo exkluzivní večírky přímo vedle DJs na pódiu a dalších překvapení.
 

 

Giant Streets Theatre a Fashion show

Velkolepá produkce pouličního divadla má na festivalu obrovskou odezvu. Letos na Balaton Soundu budou legendární představení od Mirror Crew, Bubble on Circus nebo také úchvatná bubenická show v podání španělského souboru Brincadeira. Giant Street Theatre nabízí velkolepá pouliční divadla, ale ii spousta dalšího nehudebního programu bude bavit návštěvníky po celou dobu festivalu, jako jsou například i každodenní speciální Fashion show.
 

Barevná a zábavná Elrow party

Tohle návštěvníci Balaton Soundu milují. Populární a barevné Elrow party. Svoji skvělou show přivezou toto léto i na Balaton Sound a na pomoc si pozvou speciální hosty, jako například hvězdy FISHER či Meduza nebo britský techno DJ a producent Jamie Jones a italský DJ Joseph Capriati. Navíc je připraven i zcela nový elrow VIP prostor s Rousseau efektem a exotickou džunglí s exkluzivními DJ sety a výhledy na hlavní elrow stage.
 

Oznámená jména:
(A-Z)

Archie Hamilton
Analog Balaton
Alesso
Alok
Bastian Bux
Becky Hill
Ben Böhmer (live)
Blastoyz
Candyman
Carnage
Chris Liebing
Chuck & Perge
Cloonee
Collective Machine
Danny Tenaglia
Deborah De Luca
De La Swing
Denes Toth
Dimitri Vegas & Like Mike
Dillon Francis
Dj Pola
Episode1
FISHER
Franky Rizardo
Giolí & Assia (live)
Giorgia Angiuli (live)
HOT X
HVOB live (Clubset)
Hernan Cattaneo b2b Nick Warren
Jamie Jones and Joseph Capriati
Jaffa Surfa & Garay
James Cole
Jonas Blue
Julian Jeweil
Ilario Alicante
Imanbek
Loco Dice
Lost Frequencies
Marc Maya
Martin Garrix
Marshmello
Malaa
Mateo & Spirit
Meduza
Metha
Miss Monique
Modestep (live)
Moksi
Monolink (live)
Nastia
Nervo
Nick Curly
Nusha
Paul Kalkbrenner (live)
Paul Van Dyk
Pan-Pot
Poli
Raul Young
Reinier Zonneveld (live)
Richie Hawtin
Rizkid
Robin Schulz
Sabee
Secret Factory
SanFranciscoBeat
Sikdope
Shabaam
Space 92
Sven Väth
Svetec
Timmy Trumpet
Tini Gessler
Toni Varga
Vini Vici
Viviana Casanova
Yellow Claw
 
Balaton Sound 2022 se bude konat u jezera Balaton v Maďarsku od 29. června do 2. července. Pro více informací navštivte www.balatonsound.com/cz/.
 
 

Karel
Author: Karel

Trance.cz

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit