TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama6. narozeniny Fabricu, nenechte si ujít

03.05.2006

Zní to možná neuvěřitelně, ale je to tak. 13.5.2006 uplyne šest let od první party ve Fabricu! Šestka v numerologii znamená vyváženost a harmonii a my věříme, že takto se bude ubírat nejen program Fabricu, ale i narozeninový line up a samotná party! A kdo že bude kralovat 6. narozeninové party ve Fabricu? Je jím holandský, vynikajicí dj, producent, blízký kolega a hrající manager dje Tiesta, showmaan a bavič, dj Le Blanc! Určitě jej mnozí z Vás znáte s vystoupení s Tiestem v pražské T-Mobile Areně a někteří z jeho skvělého vystoupení taktéž s Tiestem v pražském Duplexu. Tiestův blízký kolega a spolupracovník prakticky nustále doprovází Tijse na jeho world tour a o to více bude jeho vystoupení ve Fabricu exkluzivní!! V roce 2002 dostává nabídku do vedení světoznámého labelu BLACKHOLE recordings, který exkluzivně vydává tracky dje Tiesta a kde najdete i Le Blancovy kousky včetně remixů. Le Blanc se do Fabricu velmi těší a chystá si hodně našláplý 3 hodinový set!
Další exklusivní host, který si odbyde narozeninovou premiéru je Michael Burian, česká dlouhodobá špička, reprezentující českou scénu v zemích jako Indie, Mexiko, Rusko, Panama a mnoho dalších zahraničních destinací, stále populární a známý svými energickými sety. Michael se na narozeninový dav velmi těší a všichni, kdo si na něj v Ostravě pamatují ví, že ve Fabricu vždy předvedl maximum! Tím samozřejmě nekončí výčet exkluzivních hostů. Další z nich bude kralovat na techno stage a je jím djane Diana D´Rouz z Polska! Jeden z nejuznávanějších polských djs, cestujících permanentně po celé Evropě, začala svou kariéru v Holandsku a my jsme ji ve Fabricu už mohli slyšet. Také byla jednou z hlavních hvězd na festivalu Hradhouse. Diana se vyznačuje hodně našláplým funky technem a progresivním soundem, dohromady značícím velikou hudební nálož! Dalším hostem, který bude ve Fabricu premierově je funky techno dj Spyro, talent roku 2004 a výborný technik a bavič, který vystoupí společně s Dianou na techno stage. Na main stage se představí i zástupci vocal i funky house music, populární duo dj Peet and Tommy Rogers ve speciálním setu! Pokud ale budete chtít naladit na kontrastní vlnu, tak vám pořádně zatopí dj, oblékající dres Detroitu, Roman Hyde! Jeho nekompromisní sound nenechá rozhodně nikoho klidným. Také fandové progressive soundu si příjdou na své před půlnocí, kdy svůj tanečně emotivní set vdýchne do Fabricu Martin Gredner, který také slibuje specialitky a připraví půdu pro tranceového Le Blanca. Další djs vystoupivší na main stage budou populární rezidenti klubu Fabric Ian Blond ve speciálním trance setu, Adam N!, jehož tribal house je typický a showman Ringo, který ráno dostane zbytek tanečních sil ze všech tanečníků, tak jak to umí jen on! Ale je tady samozřejmě stále techno stage, kde na vás na rozjezd čeká talentovaný dj Wein, plus známý a oblíbený dj Raa.O! Ale určitě se najdou i ti, kteří si budou chtít odpočinout a uklidnit se u pohodové muziky, o kterou se postará trojice ostřílených mazáků Elvis, LaUtek a Kmín nahoře na třetí Chill Out Stage!
A co jsme pro Vás nachystali kromě djské nadílky? 16 kw zvukové nálože , 4 lasery, mezi nimiž bude 4 barevný, extra light show, ligstick deco, čokoládové a ovocné bary, 3 projekce, speciální Radegast stan a v neposlední řadě půvabné hostesky společnosti Diverse, rozdávající pozornosti a dárečky! Doufáme, že jste si každý našli to své a pokud budete sledovat náš web a spřátelené servery, zcela jistě najdete mnoho zajímavých informací o narozeninové party a také možnosti, jak například vyhrát volné vstupy, nebo vyhrát dárek sponzorské společnosti!
6. narozeniny klubu Fabric
Main Stage:
20:00-21:00 Adam N!
21:00-22:30 Dj Peet & Tommy Rogers
22:30-00:00 Martin Gredner
00:00-03:00 Le Blanc
03:00-05:00 Michael Burian
05:00-06:15 Ian Blond
06:15-07:30 Ringo
Techno Stage:
21:00-22:30 Wein
22:30-00:00 Raao
00:00-02:00 Roman Hyde
02:00-04:00 Diana D´Rouz
04:00-06:00 Spyro
Chill out Stage:
22:00 – 04:00 Elvis + Piri

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.