TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Úvod Fóra Trance Diskuse Trance Party v clubu „Don Pedro“ Plzeň

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel seven a poslední změna proběhla před 17 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #103037

    flyer děsnej, club neznam , BAM mělo prioritu sm15 … btw… v PH+ ale jsou občas akce kde se koulí trance jeden za druhym a opravdu nádhernej 😉 stačí takovej Moonlighting, nebo občas když se chytne trance DJ na Roxy Rocks … to nabízí slušnou dávku, ale když jsou někde tři velký jména, jako na BAM, to prostě má přednost 😉 …a příští týden v sobotu PigFest – je to sice techno – ale vcelku dobrý,… jdete někdo? sm15

    edit: club Star sm15 sm15 stačilo mi, když jsem jel ve střdu předminulý týden domů z Práglu, šel kolem a hráli tam Carpe Noctum….díky, nechci 😀 …z let kdy jsem tam chodil už jsem dáááávno vyrostl

    #102895
    seven
    Účastník

    Sickboy: tvl nenapínej ((sm3)) pusť aspoň něcosm3

    Nedavno jsem v byl Potrefený Huse (PH club) a tam hráli Cafe del Mar – (Three ‚N One Remix), myslel jsem že si uřvu hlasivky a umávam ruku.sm3

    #102894
    seven
    Účastník

    Tak brácha teď přišel a říkal že to byla ekšn ekšn, až mi i mrzí že jsem nešel. Prý hráli i Jumpstyle a Hardstyle. sm3

    #102845
    Sickboy
    Člen

    Já řikam: Počkejte si. sm3

    #102841
    wenca
    Účastník

    Lidi, nějakou trance akci v Plzni bych bral, jelikož tam studuju….:)

    #102840
    kuchtajz
    Člen

    Právě že ted v sobotu by se tam nemělo hrát obvyklé disco,já myslim že Kroky určitě nehraje disco sm16

    #102818
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    2kuchtajz: Taky neříkam, že na Discovery nějakej trance čekam, ale 25. by tam měl být Michael C, takže spíš tech a progressive:o) A propó, to s tim „Starem“ snad nemyslíš vážně, že ne?:o) Dobrá muzika?? Možná pro někoho, ale max. v duchu disca sm15

    #102800
    kuchtajz
    Člen

    Tak na Discovery snad ani žádnej trance čekat nikdy nemůžem,jen s nějakejma výjimkama jako byla ted LaydeeJane.
    Ale kdyby chtěl někdo v sobotu v Plzni na trance,tak může zaskočit do clubu „Star“,já myslim,že by se tam mohla hrát i dobrá muzika
    http://www.clubstar.cz/index.php?action=34

    #102791
    benes
    Člen

    trance v Plzni????Mrkam na drat sm14

    #102784
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Já snad ani radši ne sm0:)

    #102783
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    že by 25.12. v Alfě? Discovery?:o)

    #102778
    seven
    Účastník

    Tak ta akce přesunuje na zítřek, tudíž na pátek 17.10.2008 🙂

    Sickboy: co nás čeká na konci roku? ((sm3))

    #102774
    Sickboy
    Člen

    Tohle je prdlajs. Plzeňáci, počkejte si na konec roku. sm4

    #102769
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Plzeeeeň sm13 tak to teda gratuluju plzeňským to je událost.. asi se tam taky pojedu mrknout

    #102716
    seven
    Účastník

    Nic velkýho, ale je to v Plzni 🙂
    A ten M.I.K.E. není ten M.I.K.E. .-)

    Image Hosted by ImageShack.us

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.