TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaAlex Di Stefano vystoupí na začátku srpna v Praze

29.07.2020

Na začátku srpna, v sobotu 8.8.2020, event Trance Family v pražském klubu Jilská 22 přivítá speciálního hosta, kterým bude mezinárodní DJ, producent a člen elitního seskupení VII Alex Di Stefano pocházející z Itálie.
 
Tento zkušený borec se na scéně pohybuje již více než 25 let a jako jeden z mála DJs se prosadil hned ve dvou žánrech elektronické taneční hudby, kterými jsou techno a trance. A jeho aktuální osobitý tech-trance styl si prostě zamilujete. Je osvěžující slyšet něco neotřelého ve světě elektronické taneční hudby. Rozmanitost hudebního producenta je zlomovým bodem Alexovy kariéry, která ho vedla k vydání řady skvělých skladeb pro všechny významné tech-trance labely jako jsou Outburst, Kearnage, Damaged, Skullduggery či VII. Alex Di Stefano je hudebník s velmi širokou svobodou hudebního projevu vždy hledající inovativní zvuky bez opuštění atmosféry typické pro jeho svět. To vše z něho dělá ikonu současného i budoucího hudebního průmyslu a není divu, že jako DJ vystupuje všude po světě a již za týden ho můžete slyšet živě v pražském klubu Jilská 22.
 
Hlavní hvězdu večera doplní čeští DJs, kteří se taktéž postarají o kvalitní hudební doprovod. Zahrají pro Vás Joe Cormack, který si střihne exkluzivní B2B set s DJ Zagio. Dále můžete čekat, že se na akci objeví Dennis Besnij a vystoupí zde také Jimmy Gellar. Chybět nebude ani Rado Van Bee a exkluzivně i Darkwatcher. Akce začíná v sobotu 8.8.2020 v 21:00 a končí v 5:00 ráno. Vstupenky je možné zakoupit za zvýhodněnou cenu v síti GoOut či v den konání přímo na místě v klubu Jilská 22 na stejnojmenné adrese. Více informací naleznete na https://www.facebook.com/events/321224448881238/
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit