TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaALT+TRANCE obohatí jaro 2016 se svou 5. edicí

09.03.2016

Klubovka ALT+TRANCE si za 4 roky svého působení získala silné zázemí fanoušků elektronické hudby po celé ČR, byla nominována na nejlepší klubovou akci roku 2013 i 2014, pravidelně se řadí mezi hlavní klubové události roku v celé ČR a letošní jaro se dočkáme její polo-jubilejní 5. edice! Stejně jako se vryl do paměti název této události, se I místo jejího konání nedá rozhodně opomenout a pořadatelé se shodují na tom, že plzeňský klub PH+ je pro “ALTko” už domovským klubem, který má svou osobitou a nezapomenutelnou atmosféru. V dubnu roku 2016 si pro nás pořadatelé přichystali další díl této již velmi známé klubovky a slibují stejně jako na předešlých edicích I tentokrát velmi silný a perfektní zážitek.

Pořadatelé tentokrát vsadili na silné headlinery, které už české publikum mělo šanci slyšet a jedná se o německé legendy STONEFACE & TERMINAL, kteří vystoupí ve speciálním producers setu, ve kterém naloží jen a jedině pecky ze své produkce, ať už se jedná o jejich klasiky či novější tracky. Druhým headlinerem je poté jeden z holandských odborníků na tech-trance ARTENTO DIVINI a i on vystoupí v producers setu, do kterého narve jen svou trancovou produkci, díky které ho miluje většina jeho fanoušků. Ke zmíněnému zahraničnímu headlinerovi se na hlavní stage připojí několik dalších support DJs a budou to: ProggyBoy – rezidentní postava všech edicí, OneZees – ostravské duo, které předvede jedinečný warm-up set, Lucas Age – který zaujme publikum výběrem toho nejlepšího z progressivu za poslední dekádu a poté Maicuss v osobitém hardstyle setu jakožto closing DJ.
Hlavní stage bude poté opět doplněna second stage v horním patře klubu a ta by měla tentokrát být směrována do stylů techno, tech-house a deep house. Přes 10 DJs na 2 stages v prostorách jednoho z nejlepších klubů v celých západních Čechách a to je jen začátek toho, na co se už pomalu může začít těšit každý fanoušek správné taneční hudby!
Na více informací se můžete těšit v průběhu následujících týdnů na FB stránce ALT & TRANCED EVENTS či na oficiální FB události.
Vstupné: 120 Kč – “ZŮČASTNÍM SE” na FB události / 150 Kč – Ostatní
Chybět nebudou ani soutěž o setkání s hlavními hvězdami, řada hudebních překvapení, drobné vychytávky přímo na akci a řada dalších věcí, které vám přinesou nezapomenutelnou a jedinečnou noc!
Těšíme se na vás!
Tým ALT+TRANCE

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.