TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaAmazing City 2 – Sasha, ATB, Cosmic Gate a další

13.03.2007

S překvapivým, ale pro hudební fanoušky jistě velmi příjemným oznámením přicházejí promotéři ze společnosti Clear Vision. První díl trancové série party Amazing City se sice uskuteční až 13. dubna 2007, ale tým z Clear Vision se rozhodl zveřejnit první konkrétní údaje k Amazing City číslo 2. Druhý díl této nové trancové party se uskuteční 13. července, tedy na den přesně o čtvrt roku později než jeho předchůdce a opět v pátek třináctého. Jak můžete posoudit, organizátoři rozhodně nesnižují laťku v obsazení svých akcí. Headlinerem Amazing City 2 bude DJ, který už měl v ČR dvakrát na velké halové akci hrát, ale nedorazil. Nebudeme vás napínat, do Prahy přijede konečně a opravdu DJ Sasha. DJe Sashu určitě není nutné blíže představovat. Sasha, nejvýraznější postava progressive trancu, se drží již několik let na absolutní DJské špičce. On je ten, který scénu posunuje dopředu. Po Paulu Oakenfoldovi tedy Clear Vision přiváží dalšího pionýra taneční scény. Není náhodou, že ve výčtu remixů najdeme stejně jako u Paula Oakenfolda například Madonnu. Na výčet všech jeho ocenění tato tisková zpráva určitě nestačí a pravděpodobně je i tento výčet zbytečný. Sashu zná každý milovník taneční muziky. Sám o sobě říká, že hraje trance pro starší a pokročilé. A 13. 7. se o tom už konečně po několika planých slibech můžeme všichni přesvědčit sami.
Sashovi bude sekundovat ATB, kterého najdete na pozici číslo 5 v žebříčku DJ List. “Tento krok jsme dlouho zvažovali, ale vzhledem k jeho velmi dobrým výkonům v poslední době a skvělému místu ve světovém žebříčku, jsme se pro něho nakonec rozhodli,” říká Daniel Trojan. Zmíněný americký DJ Christopher Lawrence, nyní 4. nejlepší DJ světa dle DJ Magu, patří k nejvyhledávanějším a nejobtížněji dosažitelným DJům v poslední doby. Tento miláček davů a zejména dívek a žen je uznávaný hlavně díky osobitému výběru skladeb a jedinečné atmosféře, kterou dokáže na party vytvořit. Je to vůbec poprvé, kdy v Čechách uslyšíme nejpopulárnějšího DJe amerického kontinentu – nebudeme opět zmiňovat všechna ocenění, ale kromě nejvyšší pozice v DJ Magu ze všech Američanů se Christopher Lawrence pyšní také titulem “Best DJ” v Dancestar US Awards. Možná jste zaregistrovali jméno Christphore Lawrence v line-upu na party konkurence, na kterou se již dokonce prodávají vstupenky, ale nenechte se mýlit. Sasha vystoupí na Amazing City 2 13. července v T-Mobile Areně. Německo zastoupí společně s ATB velmi uznávaní Cosmic Gate, Nizozemí, mekku trancu, pak bude zastupovat populární DJ a producent Marcel Woods. Zajištění všech umělců je smluvně potvrzeno.
K dispozici bude na začátek od 13. 3. limitovaný počet 1500 ks vstupenek. Ty budou k dostání v síti Ticketstream
a Ticketpro za bezkonkurenční cenu 260 Kč. V druhé fázi, která začne 14. dubna, budou vstupenky stát 450 Kč. Luxusním balíčkem je pak kombinovaný lístek na Amazing City 1 a na Amazing City 2 za velmi příjemných 750 Kč.
– 13. 7. 2007 pokračuje seriál Amazing City svým druhým dílem
– Na Amazing City 2 vystoupí hned dva z TOP 10 světových DJs podle magazínu DJ Magu a TOP 5 podle DJ Listu
– DJs: Sasha, ATB, Christopher Lawrence, Marcel Woods, Cosmic Gate
– První limitovaná série 1500 ks vstupenek bude k dostání za 260 Kč
– Možnost nákupu balíčku vstupenky na Amazing City 1 a 2 za 750 Kč

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.