TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaAndrea Ribeca se po čtyřech letech opět vrací do Prahy

16.12.2022

Mimořádná prosincová vánoční edice eventu Trance Family se odehraje již tuto sobotu 17.12.2022 v pražském hudebním klubu Jilská 22 a přinese nejedno překvapení, nezapomnělo se ani na dárečky pro věrné fanoušky. Na akci nevystoupí nikdo jiný než kultovní postava trancové historie, italský DJ a producent Andrea Ribeca (Nu NRG). Ten se do Prahy vrací po čtyřech letech. Naposledy jsme ho zde mohli slyšet v roce 2018 na eventu Golden Age v klubu Tresor a ještě předtím v roce 2016 na akci Port Of Trance v bývalém klubu Atelier (dnes Onyx). V obou případech se jeho vystoupení konalo v prosinci a i do třetice se chystá do Prahy opět v prosinci. Tentokrát však italský hudebník v našem hlavním městě zahraje speciální tříhodinový producer set, který bude obsahovat jak jeho staré Nu NRG pecky z přelomu tisíciletí, tak jeho aktuální tvorbu a chybět nebude ani úplně nový dosud nevydaný materiál. Legendární italský trance a techno producent je dnes stěžejní postavou prestižního labelu FSOE. Každoročně zde vydává několik obstojných singlů. Letos to byly Spielraum, MAM, Galactica a již je oznámen i nový release Emphemerides.

 
Tentokrát však nebude mít event Trance Energy jen jednoho mezinárodního headlinera ale rovnou dva. Na akci zahraje i fenomenální bulharská producentka ZOYA. Ta skvěle kombinuje žánry progressive house a melodic techno a svou tvorbu publikuje na známých labelech Black Hole, Pure Trance či UV. V klubu Jilská 22 již vystupovala na začátku tohoto roku a zahrála tak skvělý set, že zde ještě tentýž rok bude hrát znovu, tentokrát na vánoční edici eventu Trance Family. Zahraniční hosty doplní zkušený vinylista Killer, matador domácí scény hraje výhradně z vinylů a zastupuje tvrdší a rychlejší odnože elektronické taneční hudby hard trance, acid trance, rave a techno. Aktuálně je úřadujícím vízězem ankety Czech Trance Awards v hlavní kategorii DJ roku. Dále se na akci objeví i Araym, mladý a talentovaný DJ a producent s velkým potenciálem do budoucna, zaměřuje se zejména na deep, progressive a melodic house.

 
Každý návštěvník akce získá při vstupu do klubu limitovanou edici silikonového náramku s logem eventu Trance Family / Jilská 22.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit