TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaAndry Nalin přijede v červnu do Radosti FX

26.05.2004

Za gramofony se poprvé postavil před 10 lety. Celosvětový úspěch mu pak zajistila skladba “Beachball”, kterou vyprodukoval ve dvojici Nalin&Kane. Populární duo se vąak v roce 2001 rozeąlo. Od té doby Andry Nalin vyprodukoval celou řadu daląích skvělých skladeb. V jeho současné tvorbě můľeme slyąet elementy reagae, dancehallu, electra a tech houseu. Je majitelem labelu Superfly a jeho podlabelu Supercow. Skladba “Beachball” se nečekaně vrátila na taneční parkety opět v létě 2003 v povedeném remixu. I přesto nelze Nalinovu tvorbu redukovat na tento jeden počin, i kdyľ je zřejmé, ľe to byl právě tento track, který ho katapultoval mezi djskou a producentskou elitu. Nedávno mu na jeho labelu Superfly vyąel daląí singl s názvem “Hard Like Rocker.” Jako remixér pracoval pro umělce jako např. Kylie Minogue a Frankie Goes To Hollywood. Pokud bychom chtěli charakterizovat jeho styl, bude to i v souvislosti s jeho originální osobností poměrně sloľité. Andry Nalin se vyhýbá jakémukoliv ąkatulkování. Podle jeho vlastních slov hraje tracky, na které se dobře tančí. Miluje dlouhé sety, miluje, kdyľ můľe být pánem večera, je svůj, je výjimečný.
Jiľ několik let je residentem klubu Tribehouse, tedy klubu, který byl zvolen nejlepąím klubem v Německu. Procestoval celý svět. Vystupoval v Africe, Asii, Austrálii, Tokyu, Londýně, vľdy je velice vítaným hostem na Ibize. V Anglii je pravidelným hostem večera Reneissance. Andry Nalin je muľem budoucnosti. V pátek 18. června přijede do Prahy, do klubu Radost FX.

NOH club — Taneční a hudební divadlo
Ideou NOH je nabídnout hostům naprosto odliąný a ojedinělý záľitek. K vytvoření této atmosféry dopomáhá častá změna místa konání, originální dekorace, excelentní tanečníci a výborná světelná show. Počátky NOH časujeme přibliľně do r.1989, ve kterém se začaly pořádat jedny z prvních parties, situovány převáľně v Německu, ©panělsku a Amsterdamu. Od r.1999 se NOH stává pravidelnou klubovou nocí na IBIZE ve středisku PACHA. Následovalo world tour 2000 v metropolích jako jsou TEL AVIV, PALMA DE MALLORCA, AMSTERDAM, BERLIN.. NOH se kromě hudebních eventů zaměřuje i na výstavy svých artistů a dekorací a představování nových talentů. Stylově by se NOH club night dala zařadit do Groove Houseu, Funky Techna, aľ k místy pomalejąí lounge music. Pod hlavičkou NOH vystupovaly taková jména jako jsou: Dimitri, Marcello, Derrick May, Carl Craig, Carl Cox, Roger Sanchez, Sven Väth, Andry Nalin, DJ Pippi, Kenny Larkin, Armand van Helden, Josh Wink, DJ Pierre, Tom Novy, Tsuyochi Suzuki, John Acquaviva, Steve Mason, Francesco Farfa, DJ Delicious, Tsiano Merra, Plastik Funk, Tony, Mike Dunn, Kevin Saunderson, Cesare de Melero, Gordon Edge, Chus, Javi de Colors, Cannus, Sin Plomo, Davey Dee, George Morel… Na NOH nocích účinkovali soubory jako jsou Manu Dibango, Ronny Jordan and Innocence a Roland Rumba, který se později stal součástí NOH-percussionists. Pochází z Kuby a patří k nejoblíbenějąí německé kapele “Die Fantastischen Vier”.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.