TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaAnguilla Project a Akesson na Trance Session v Krnově

05.10.2008

Dne 14. listopadu 2008 se v severomoravském městě Krnov již potřetí uskuteční clubová noc Trance Session plná progressive, uplift, melodic a techtrance hudby a to v nejlépe vybaveném krnovském klubu Dalas. V tomto ročníku se na ní představí 2 zahraniční hosté, kteří v České Republice vystoupí vůbec poprvé a doplní je pětice djs z české i slovenské republiky. Českému publiku se tak poprvé představí švédský rodák a zakladatel projektu Havannah Bjorn Akesson vyhlášen taktéž za producenta týdne na labelu Armada. Po jeho boku se představí polské duo produkující taktéž pod aliasy Skytech a Star Industry. Duo Anguilla Project zapsaní taktéž u labelu Armada/Conspiracy předvádí v klubech po polsku nezapomenutelné sety a jeden z nich zažijete i tady. Jejich vystoupení bude doplněno hosty jako Eddie Sender (FS Music,SK), slovenskou producentkou djkou Nifrou (Armada, SK), zakladatelem akce Peterem Muffem(Trance Session, CZ) nebo jednim z nejlepších klubových českých djs hrající převážně uplift Stepanem Bruckem. K tomu všemu se přidá také rezidentní dj ReOrder z bookingu M.O.S.P., který pro tento event složil i anthem.

Kromě DJs a nezapomenutelné atmosféry se můžete těšit na projekci, světelnou show, speciálně upraven klub k nepoznání nebo taktéž koktejly a výborné ceny na barech. Mezi 19h a 20h bude probíhat happy hour, kdy budou některé drinky za poloviční ceny. Zároveň každý 100 návštěvník se může těšit i na malý bonus a prvních 100 návštěvníků obdrží CD od rezidenta akce.
Lístky na tuto akci jsou v předprodejní síti Ticketstream, cestovních kancelářích ČEDOK, Firo-TOUR, knihkupetství KANZELSBERGER a v informačním centru v Krnově za cenu 150 Kč včetně poplatků. Návštěvníci klubu Dalas na adrese Bruntálská 75 v Krnově mohou taktéž využít předprodejní akce za cenu 150 Kč přímo v klubu a to každý pátek. V den konání akce bude cena za lístek 200 Kč přímo v klubu. Mějte na paměti, že kapacita klubu je omezená a tuhle ojedinělou noc by si neměl nechat žádný fanoušek trance hudby ujít. Otevíráme už od 19h. Další info najdete na domovské stránce www.trance-session.net.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.