TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaArctic Moon na In Trance, poslední info

12.09.2011

Již tuto sobotu 17.9 se rozduní královehradecký klub EVENT s akcí pod názvem IN Trance. Jako hvězda večera vystoupí Arctic Moon, kterým byl i nominován na velkolepou pražskou akci Trancefusion 3!

VSTUPENKY
Vstupenky si můžete závazně rezervovat na jméno na emailu: in.trance.cb@gmail.com
Cena vstupenky činí 99 Kč
Vstup po půlnoci je 150 Kč.
TIMETABLE
21:30 – 22:30 Jimmy B
22:30 – 23:30 Sandeagle
23: 30 – 1:00 ReOrder
1:00 – 2:30 Arctic Moon
2:30 – 4:00 Mike Wind

4:00 – 5:00 Boxi
5:00 – …B2B
PARKOVÁNÍ
Pro parkování použijte dvě parkoviště, která se nachází v bezprostřední blízkosti klubu.
UBYTOVÁNÍ
Ubytovat se můžete v penzionu Villa Pavlína, cca 5min od klubu. Ceny viz. stránky http://www.villa-pavlina.cz
V penzionu bude ubytována většina djs.
CESTA
Ke klubu se dostanete trolejbusem číslo 7 nebo autobusy číslo 9, 25 na zastávku Na kotli.
Viz mapa:

Více informací na www.djboxi.cz nebo www.eventmusicbar.cz
———————————-
Arctic Moon a Mike Wind zahrají v září v Česku
Dlouho se o tom mluvilo, dlouho se na to čekalo a teď je to tu. Párty plná energie, pohody a nejkrásnějších holek. Ti co chodí, ví. Arctic Moon přijíždí rozbít královehradecký Event club, momentálně jedno z nejvíce zářících producentských jmen v playlistech všech světových jmen jako jsou Armin Van Buuren, Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz, Tiesto, Paul Van Dyk, Aly & Fila, Richard Durand, Sean Tyas, W & W a mnoho, mnoho dalších největších dj-ských a producentských jmen světa. Sekundovat mu bude jeho neméně známý kolega Mike Wind, který se také těší velké podpory nejoblíbenějších djů a fanoušků na světě. Tito dva “pánové” jsou sehranou dvojkou, což je to pravé, co každá dobrá párty potřebuje. Dalším důležitým článkem chirurgického týmu je slovenský producentský talent ReOrder. Jako jediný slovenský DJ byl již 7 x prezentovaný v globální rádiové show nejlepšího DJ(a) světa ARMINA VAN BUURENA – A STATE OF TRANCE! Jeho energická hudební produkce sklízí veliký ohlas v nejen Arminově show, ale i v Corstenově Countdownu, což ho napevno zařadilo do špičky světových producentských jmen.
Tento hvězdný line-up rozšíří další tři zkušení djs-fešáci z České Republiky, Sandeagle, Boxi a Jimmy B. (více informací o djs. níže) Těšit se můžete na příjemné prostředí klubu se dvěma bary z nichž jeden je určen pro milovníky cocktailů, na krystalické ozvučení nebo na zelené a barevné lasery.
Akce se koná 17.9. 2011 v klubu Event v Hradci Králové. www.eventmusicbar.cz
Vstupné na akci bude jen 99 Kč. Závazné rezervace lístku na emailové adrese:
in.trance.cb@gmail.com . (Rezervace je na jméno, jméno napíšete do předmětu, u vstupu řeknete své jméno a zaplatíte lístek za uvedenou cenu rezervace)
Více informací na www.djboxi.cz nebo www.eventmusicbar.cz
Arctic Moon = =
————————–
Arktic Moon – jeho skutečné jméno je Thomas Popielarski a je to mladý producent z Polska. Narodil se v roce 1988 ve Štětíně. Zajímá se o elektronickou hudbu, která ho fascinuje svou rozmanitostí a emocemi již od dětstvíSvé první kroky při vytváření hudby udělal v roce 2004, kdy se začal učit jak používat profesionální aplikace pro výrobce a jak vytvořit ten správný hudební zážitek. Na přelomu let 2005 – 2007 prošel jeho styl mnoha změnami a úpravami. Jeho první projekty přestavovaly mix různých stylů hudby od dance, přes trance až k hard trance. Na začátku roku 2007, se Thomas rozhodl držet pouze jednoho stylu hudby,a to toho, který byl nejblíže jeho srdci – Trancu. Pro tento účel vytvořil projekt nazvaný Arctic Moon, která plně odráží jeho přirozenou povahu. Je charakteristický trancovou linkou a upliftovými melodiemi. Velký vliv na produkci Arctic Moon mají různé druhy hudby. Najdeme zde stopy klasické hudby, new age, chill outu a dokonce i rocku. První singl s názvem “Cold Planet” vydal v roce 2008. Píseň ocenili i Tiesto, Above & Beyond, MIKE, Solarstone a mnoho dalších DJs, kteří ho hráli ve svých setech. Track byl součástí i takových kompilací jako je Mellomania Vol. 13 nebo Techno Club Vol 26. Úspěch prvního singlu byl velkou motivací pro práci na práci na projektu nazvaném tzv.”Overnight” , který se objevil v roce 2008 v holandském labelu Cloud 9 Music. Další singl, který vyšel na stejném labelu v roce 2009 byl ” On Silver Wings “, ten produkoval spolu s polským duem Truewave. Skladba se dočkala obrovké podpory od Armina Van Buurena, který ji hrál ve své show A State of Trance. Další výborný tah bylo její umístění na prestižní kompilaci Trancemaster 6005 a A State Of Trance Radio top 15.Na začátku roku 2009 Thomas spolu s Mikem Windem vytvořili Emphase Recordings, které je součástí Timeline Music. Na konci roku 2009 vydal singl nazvaný “Afterworld”, který byl hráli DJs jako je Markus Schulz, Rank 1, Sean Tyas a 2 krát i Armin Van Buuren ve své radiové show, kde byl singl vyhlášen jako Future Favorite. Byl také umístěn na kompilaci A State Of Trance Radio top 15 – v lednu 2010.
Roku 2010 nastal velký průlom. Jeho singl “True Romance”, který byl představen na sublabelu Armada – FSOE recording, který řídí Aly & Fila a byl vybrán jako “Tune Of The Week” Arminem van Buurenem ve jeho show ASOT a také se objevil na prvním místě v jeho Beatportu May Top 10 . Taktéž ho můžete najít na kompilacích, jako A State Of Trance Radio top 15. z června 2010 a z července 2010, Trance Armada 9, Ibiza Trance Tunes 2010 a mnoho dalších.
V roce 2011 Thomas vytvořil singl nazvaný “Adelaide”, který byl ihned velmi dobře přijat a podporován zejména Arminem van Buurenem, Aly & Filou, Andy Moorem, Bryan Kearneym, Roger Shahem, Dash Berlinem, Richard Durandem, Paul Oakenfoldem a mnohými dalšími. Dělal také remixy pro DJ / producenty (Armin van Buuren, Aly & Fila, binární Finary, Faruk Sabanci a další.)
Přesto, že všechen volný čas věnuje produkci, že snaží se nezapomínat na DJing. Můžete si poslechnout jeho pořad Emphase Selection který vysílá spolu s Mikem Windem na “afterhours.fm”. Každé druhé úterý v měsíci 23:00-24:00 CET zde uslyšíte nové tracky z Emphase recording a dalších špičkových labelů.
Arctic Moon tracky jsou hrány: Armin Van Buuren, Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz, Tiesto, Paul Van Dyk, Paul Oakenfold, Aly & Fila, Rank1, Richard Durand, Sean Tyas, W & W, Talla 2XLC, Dj Shah , Pedro Del Mar, MIKE, Ernesto vs Bastian, Signum, Activa, Daniel Kandi, Solarstone, Niklas Harding, Marka zástavce, a Stoneface Terminal, Manuel Le Saux, Sebastian Brandt, Onova, Tom Colontonio, ?kesson a mnohými dalšími dalšími
MUSIC:
SOUNDCLOUD:
http://soundcloud.com/arctic-moon
Website:
http://www.arctic-moon.com
TWITTER:
http://www.twitter.com/ArcticMoonMusic
FACEBOOK ARTIST PAGE:
http://www.facebook.com/ArcticMoonMusic
= = Mike Wind = =
————————-
(Skutečné jméno: Tomasz Laskowski) je DJ, producent a label manager, narodil se v roce 1989 v městě Lomza, Polsko. Od svých počátků byl fascinován elektronickou taneční hudbou. Vlastní experimentování s hudbou začal v roce 2003. Od té doby prošel mnoha projekty a spoluprací s polskými i zahraničními umělci. Výsledkem této usilovné práce je přítomnost jeho tracků na mnoha kompilacích po celé Evropě a i první vinylové vydání.Pod přezdívkou “‘Staircase’ ” produkoval na konci roku 2006 track “Mike Wind pres. ‘Staircase’ – Oxygen essential ‘, který se oficiální hymnu agentury Oxygen.Jeho produkce byla podporována Arminem Van Buurenem, který ho hrál dvakrát ve své slavné “A State Of Trance” radioshow a posluchači byl zvolen jako “‘Future Favourite’ ” (ASOT 298). Track byl hrán i Markusem Schulzem v jeho “Global DJ Broadcast”. V dubnu 2007 Mike hrál na akci zvané “‘Revolution 2007’ ” v Poznani (Polsko), kterou pořádala agentura MTD (organizátoři slavného “Sunrise Festival”).
V červnu 2007 se stal oficiálním členem MSM Event Agency. Vystupoval na “MSM 2007 Summer Events”, což bylo jakési turnépo přímořských městech v Polsku. Na konci listopadu 2007 – hrál Mike ve třetím ročníku “ATB In Concert'”. Byl to právě Mike Wind, kdo zahájil největší silvestrovskou party v Polsku “I Love New Year 2007/2008” ve Vratislavské Centennial Hall. Dne 12. května 2008 vydal další vinyl nazvaný “‘Sunday After Monday’ s remixem Davida Newsuma v Anglii proslulé nahrávací společnosti RecoverWorld, který získal celosvětovou podporu mezi takovými umělci jako Armin van Buuren, Above & Beyond, Aly & Fila, a další! V červenci 2008 byl Mike pozván na vystoupení v Německu (Trancecube @ Greifswaldu) a České republice (E-Motion @ Brno). V červnu roku 2009 hrál Mike poprvé v Rusku, a znovu v Německu, a dostal i pozvání zahrát si ve Sky Clubu na Maltě.
Mike byl také propagátorem festivalu Colors of Sounds 2008 “v Novgorodu, kde pozval do své rodné země, umělce, jako je Simon Patterson, Manuel Le Saux, Marcus Schossow, Orjan Nilsen, atd.. V březnu 2009 založil vlastní label Recordings Emphase (www.emphase-recordings.com), který v krátké době dosáhl velkého úspěchu – podpora nejoblíbenějších DJs na světě jako: Armin van Buuren, Tiësto, Paul van Dyk, Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz, Aly & Fila, Sander van Doorn, atd.
Mike měl možnost zahrát si na stejné akci po boku takových umělců, jako jsou: Paul van Dyk, Ferry Corsten, Sander van Doorn, Carl Cox, ATB, Giuseppe Ottaviani, Tocadisco, Judge Jules, Greg Downey, Simon Patterson, John O’Callaghan , Sean Tyas, Eric Prydz, Marco V, Deadmau5, Marcel Woods, Richard Durand, Blank & Jones, Alex MORPH, Kyau & Albert, Super8 & Tab, 4 Strings, a mnoho mnoho mnoho dalších!
= = ReOrder = =
———————-
ReoRder se narodil ve slovenském Martině v roce 1984. Jeho nejoblíbenější styl hudby je uplifting trance. Se svou hudební produkcí započal ve věku 14 let. Zpočátku se snažil produkovat mnoho stylů, ale trance byl vždy nr. 1. V roce 2006 se začal soustředit se pouze na tvorbu trance music. Jeho první úspěch přišel v červenci 2006, kdy podepsal smlouvu na svůj první track “No Faith” s Total-Digital Records. V lednu 2008 vyšel jeho první vinyl, který zahrnoval skladby “Experience” a ” Sensitivity” vydaný Wildchild Records a tím se mu dostalo podporu producentu jako jsou Ferry Corsten, John Askew, Paul van Dyk, Armin van Burren, Jon O Bir, Matt Darey, Andy Moor, Aly & Filla, Markus Schulz.
V roce 2009 dělal obrovský pokrok zejména v remixování. Za 25 vydaných tracků (19 remixů) byl vyhlášen očima trance fanoušků Remixerem roku 2009! Na konci roku 2009 byl jeho track Come With Me To Varanasi nominován posluchači v rádio show DJ světa Armina Van Buurena na FUTURE FAVORITE. Jeho hudbě se dostává masivní podpory v pravidelných rozhlasových show Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Above & Beyond, Ferry Corsten, Daniel Kandi, John O ‘Callaghan, Sean Tyas, Tom Colontonio, Pedro del Mar, Onova, Nitrous oxid, Stoneface & Terminal, Solarstone, Aly & Fila, Ernesto vs Bastian, Ilya Soloviev, Suzy Solar, Veselin Tasev, Aurosonic, Bobina, Shah, a mnoho dalších DJs
Jako DJ si již hrál po boku DJs jako jsou Daniel Kandi, Eddie Sender, Filterheadz, Stoneface & Terminal, RE: Vyhledejte Sonorous, Nifra, Milan Lieskovsky, Kamil Polner, Lange, Jon O’Bir, Mike Koglin, Dominik De Leon (FKA Dumonde), Steve Morley, Jessica B, Jay Stone, Ali Wilson, Steve Allen, ?kesson, Anguilla Project a mnoho dalších.
web:
www.myspace.com/reorderdj
facebook:
www.facebook.com/reorder
MUSIC:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EaF__WRpqRE
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fes-82ceFbs
záznam vystoupení:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IbAR4V_hf_g
= = Sandeagle = =
———————–
Tento 22-letý talent se muzice věnuje aktivně od 12-ti let. Trance se stal jeho nejoblíbenější a za mixem se dodnes neubrání předvést některé vybrané skladby, na kterých vyrůstal. Sám se ale považuje spíše za producenta, než DJe a jeho hlavním zaměřením je Uplifting , přičemž se nebrání ani novým nápadům a spolupracím, včetně připravovaných projektů kombinujících trance a jiné hudební styly. Jeho skladby podporují DJs z celého světa jako např. Dash Berlin, Giuseppe Ottaviani, Manuel Le Saux a další. Na svém kontě už má nemálo tracků a spoustu odehraných hodin ve své radioshow “Trance Memories” na mezinárodní stanici trance.fm.
WEB:
http://www.myspace.com/sandeagle
MUSIC:
http://www.youtube.com/watch?v=nIfi2YrKZBU&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=iit8KQKJg84&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=SEwCmgNOk-w&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=Y3CH3Hxcy0U&feature=player_embedded
= = Boxi = =
—————-
Tento divoký učitel německého jazyka a tělesné výchovy, je jeden ze základních pilířů djského osazenstva královéhradeckého klubu Event music bar. Svou hudební pouť začal v Country Clubu Lucie, kde po dobu 4 let organizoval studenty oblíbené dýchánky plné pohody, úsměvu i energie. Na těchto akcích poprvé usedl za mixážní pult, kde reprodukoval snad všechny možné hudební styly. Profesionálnímu Dj-ingu se věnuje od roku 2006, mezi jehož nejoblíbenější styl patří uplift trance.(euforický trance). Jeho energické taneční jsou doprovázeny nezaměnitelnou komunikací s publikem, která rozjaří i toho nejsmutnějšího klubera. V roce 2009 se stal hlavním organizátorem pravidelné trancové akce pod názvem IN TRance, kde vystoupil po boku světových zvučných jmen jako jsou Jorn van Deynhoven (NL) Daniel Kandi (DK) Temple One (UK), Karu San (DE), Laydee Jane (CZ), Tomas Coastline (CZ), Matamar (CZ), Michael C (CZ), Wolscha (CZ), Martin Trax (CZ) a dalších..
MUSIC:
http://soundcloud.com/boxiiii/dj-boxi-best-of-summer-trance
http://soundcloud.com/bo_xi/dj-boxi-trance-set-for-the
http://soundcloud.com/boxi-3/trance-battle-between-angel
http://soundcloud.com/dj_boxi/special-spring-s-energy-trance
WEB:
www.djboxi.cz
= = Jimmy B = =
———————-
je mladý český DJ, který upřednostňuje tranceové žánry progressive, uplifting, někdy i tech-trance. V mixování klade důraz na vývoj setu a udržuje si kontakt s publikem, které se snaží vždy rozpumpovat energetickými vlnami svého mixu.Na taneční scéně se začal pohybovat v roce 2008, kdy se především představoval pod vlastním jménem Jakub Koreček a začíná vystupovat na několika menších klubových akcích, kde získává zkušenosti s výběrem skladem, technikou mixování a komunikací s publikem.V roce 2009 se začíná představovat pod pseudonymem Jimmy B a dosahuje několika menších úspěchů, kdy dostává nabídku zahrát si na party se známými jmény jako je dánský Daniel Kandi či britský Temple One.Rok 2010 se pro něj stal zatím nejúspěšnějším, v červenci se dostává na taneční scénu i do sousedního Slovenska, a také se zanedlouho stává členem nové djské dvojice s DJ Rossignolem. V současné době se soustředí na vlastní produkci, prozatím v podobě mashupů a editů.
WEB: http://cs-cz.facebook.com/jimmybofficial
MUSIC: http://mp3.sety.cz/jimmy-b-vs-rossignol-springy-mix-2011-mp3.html

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.