TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaARMIN VAN BUUREN, nahlédnutí do jeho soukromí

18.04.2005

Chystáte se v sobotu 7.května do T-Mobile arény na luxusní party Reflection s line upem sestaveným výhradně z vynikajících DJs v čele s holandskou top DJ star Armin Van Buurenem? Líbí se Vám Arminova muzika, znáte jeho desky, slyšeli jste nějaký jeho set a ti šťastnější již navštívili party, kde hrál, ale jistě jste zatím neměli možnost poodhalit roušku soukromého života Armin Van Buurena a protože doba přeje bulvárním informacím, tady jich pár máte. Armin van Buuren je skutečné, tedy ne jen umělecké jméno devětadvacetiletého Holanďana, který se narodil na druhý svátek vánoční 25.prosince roku 1976 ve městě Leiden v Nizozemí. Má bratra Eller van Buurena.
Momentálně bydlí necelých dvacet minut od hlavního města Holandska, Amsterdamu. Armin vystudoval vysokou školu, je promovaný právník. Miluje filmy, sbírá DVD a rád čte. Miluje kočky, ale zatím žádnou nemá, zato má přítelkyni se kterou žije již pět let, takže holky, smůla. U baru mu uděláte radost vodkou s Red Bullem, dobrým šampaňským anebo pivem Heineken či Becks. Kdybyste Armina někdy zvali na oběd nebo večeři pečlivě vyberte japonskou restauraci, je totiž milovníkem tohoto typu asijské kuchyně. Na nákupech ho nejspíš potkáte v obchodech Kultivate, Kuyichi, Stanley B, Diesel, Gsus, G Star nebo Puma, v klenotnictví pak u hodinek TAG Heuer, při výjezdu z garáže kolem vás prosviští ve stříbrné Audi A4. Zbožňuje legendární filmovou sérii Hvězdné války a u televize se zdrží vždy na dvacet minut seriálu Přátelé. Armin van Buuren nemá rád žebříčky pořadí čehokoliv. Taky už toho musí mít po krk, když každou chvíli slyší, že je to právě on, kdo obsadil “zase” první místo J Debutoval jako Armin singlem “Push” na Timeless Records, největšího úspěchu dosáhl deskami “Blue Fear”, “The Sound Of Goodbye”a “Communication And Exhale”.
Nejoblíbenějším albem Armina van Buurena je geniální, nadčasové “Lifeforms” britského projektu Future Sound Of London, nej taneční skladba “Netherworld” od LSG a “Li Kwan” Point Zero. Armin přiznává, že na něj měli mají a pokud budou pokračovat jako dosud, tak budou stále mít vliv Ben Liebrand, Jean-Michel Jarre a Vangelis. Armin Vám druhý květnový víkend zahraje samozřejmě z desek ovšem s podporou CD přehrávače a programu na mixování vlastních skladeb z počítače zvaného Ableton live. A jak jsou na tom s největším konkurentem, ultra mega star Tiestem? Jednoduše, jsou kamarádi, bohužel mají oba tak nabitý program, že se sejdou jen málokdy. Vše ostatní, co se o nich a jejich vztahu povídá, jsou (s)prosté lži. S kým by jednou rád spolupracoval, koho na hudební scéně si váží natolik, že by s ním chtěl točit? Rád by pracoval s hlasem éterické zpěvačky Enya. Vystoupení Armina van Buurena, který se jeví jako obyčejný kluk s neobyčejnými DJ schopnostmi bude jistě vynikajícím zážitkem, party na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.