TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaATMOSS – rezidentní noc LayDee Jane opět v pražském DUPLEXU

11.01.2006

A je to zase tady. Od posledního vystoupení DJky LayDee Jane, které v Duplexu absolvovala po boku světové DJské jedničky DJe Tiesta, utekla již spousta času a tak se mohou všichni příznivci kvalitní trance music (nejen v podání této sličné DJky) těšit na její další rezidentní noc v klubu DUPLEX, která se uskuteční v sobotu 28.1.2006. Na tento díl párty ATMOSS si LayDee Jane přizvala svého věrného kamaráda a zároveň velmi kvalitního a populárního DJe ve švýcarských luzích a hájích, kterého mělo české publikum již jednou možnost zažít v ostravském klubu FABRIC a kterým není nikdo jiný, než DJ PURE. Oba tyto představitele doprovodí svým progressive setem duplexí rezident DJ Madman. Na minulém dílu Atmossu jsme pokřtili Lucčin první vinyl a je vysoká pravděpodobnost že na své další rezidentní párty Lucie představí opět něco nového z vlastní hudební dílny. Dále již asi není třeba tuto noc představovat. To, že je zároveň zárukou dobré nálady a parádní atmosféry, je všem již jistě za ta léta dobře známo.
DJ PURE (CH) – 2HIGH Music Group – DJ Pure začal s djingem v roce 1995, kdy se jeho koníček stal zároveň i jeho zaměstnáním. Během své desetileté kariéry má na svém kontě 25 kompilací, vydal více než 40 vlastních skladeb a ve Švýcarsku patří mezi nejvyhledávanější klubové dje. Jeho singly vycházely kromě jiných i u labelů BXR, kde na produkci spolupracoval s Maurem Picottem. Již několik let hraje pravidelně každý měsíc v prestižním francouzském klubu “Monte Cristo II” v Les Fins, kde má rezidentní noc s názvem “Pure Marathon”. Na těchto party hraje celý večer sám a vyjímečně, když je afterparty, i 12 hodin v kuse. DJ Pure nemá vyhraněný styl, ale nejčastěji hraje techno, electro a trance.
Na začátku roku 2004 si DJ Pure založil v Bernu (Švýcarsko) společně se svým dlouholetým kolegou a kamarádem Davide Bomben své vlastní studio a hudební vydavatelství “2HIGH PUBLISHING”. Davide je původem z italských Benátek a donedávna tam spolupracoval s lidmi jako jsou Dariush, Igor S. a Ricky Fobis, se kterými společně vydávali u labelů Kadabra nebo ID&T. Ve studiu 2HIGH nyní spoluprodukují například Dave Davis, Igor S, LayDee Jane, Blackmail a další.
Dj Pure je také zakladatelem a samozřejmě i residentem rádiového pořadu Trance Escape, který se od roku 1999 vysílá každý pátek od 22:00 do 01:00 hodin na rádiu Couleur 3. Tento pořad má dnes více než million pravidelných posluchačů. Trancescape je také klubová noc, jež se objevuje v těch nejprestižnějších švýcarských a francouzských klubech, odkud je živě vysílána v případných sobotních speciálech a několikrát do roka vychází i stejnojmenná CD kompilace.
Více info: www.djpure.ch, www.2high.netwww.couleur3.ch
ATMOSS – rezidentní noc LayDee Jane opět v pražském DUPLEXU
28.1. 2006 start 22:00
DJs: LayDee Jane, Madman
Guest: DJ Pure (CH)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.