TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaBeats & Melody 2 – poslední informace + lineup

20.08.2007

Tak a je to tady!! Konec prázdnin se nezadržitelně blíží a s ním i jedna z největších akcí v Olomouci a širokém okolí, BEATS AND MELODY 2. Přinášíme vám tedy poslední informace, které kromě line upů zahrnují také ještě lákavé novinky. Než se k nám tedy vydáte, mrkněte ještě sem. Pro návštěvníky naší house stage jsme se rozhodli pozvat dalšího hosta, který doplní už tak výborný line-up. Tentokrát se ale nejedná o Dje. O překvápko a nepochybně ještě větší dynamičnost celé stage se totiž postará výborný bongoman Bob. Dalším lákadlem bude skvělý VJing v podání mistra svého oboru, a to Zooropy. Takže pevně věříme, že už ladíte na pátek 24.srpna formu, a proto aby bylo všechno úplně kompletní, než to celé vypukne, přidáváme informace o dopravě na místo party. Z hlavního vlakového nádraží jezdí všechny tramvaje přímo k Envelopě z důvodů rekonstrukce tratě, takže nikdo nezabloudí. Je to druhá zastávka a název je Envelopa. Kdo by chtěl jít pěšky, může počítat s procházkou cca 10-15 min. Cesta je shodná s tramvajovou tratí. Přikládáme mapku. Jízdenky zakoupíte v hale nebo před halou v automatu. Cena 8kč. A ještě tečka – brány Envelopy budou pro vás otevřeny od 19.45 a celou akci odstartujeme ve 20.00. Těšíme se na vás a věříme, že to bude nezapomenutelná party letošního léta. BaM crew.
LINE UP HOUSE STAGE:
20:00 – 21:30 – Wolscha
21:30 – 23:30 – Bon Finix
23:30 – 01:00 – Martin Frank
01:00 – 03:00 – Vectif
03:00 – 04:30 – Michal Pešina
04:30 – 06:00 – Cuba6
LINE UP TECHNO STAGE:
20:00 – 21:30 – Haana
21:30 – 23:00 – Caca
23:00 – 01:00 – Drastics
01:00 – 03:00 – Jamal Djs
03:00 – 04:30 – Wizard vs XTR
04:30 – 06:00 – Nois & Scarpo
LINE UP TRANCE STAGE
20:00 – 21:30 – Deepress
21:30 – 23:00 – Sonorous
23:00 – 01:00 – Stoneface and Terminal
01:00 – 03:00 – Re:Locate
03:00 – 04:30 – Revolt
04:30 – 06:00 – ReOrder

Beats & Melody 2 – Místo E-lite zahraje Vectif
Předem se musíme omluvit všem fanouškům, kteří se těšili na vystoupení oblíbené djane E-lite. Své vystoupení včera bohužel zrušila, díky její vytíženosti. V sobotu totiž hraje na světoznámé Loveparade v německém Essenu a tak jsme se společně s ní dohodli na zrušení jejího setu, aby měla čas a možnost se důkladně připravit na jedno z jejich nejdůležitějších vystoupení v její dosavadní karieře. E-lite se vám všem omlouvá a slíbila, že hned jak bude možnost, dohodne se s námi na náhradním termínu, takže o ní v budoucnu v Olomouci určitě nepřijdete. E-lite přejeme hodně štěstí na Loveparade. Ale nemusíte zoufat. Místo E-lite jsme do line-upu house stage zabookovali jiného headlinera. Bude jím zakladatel, duchovní otec a resident v jedné osobě, v současnosti jedné z nejoblíbenějších klubových nocí v ČR. Ano hádáte správně, jedná se o pražskou Plastique v Radosti FX a tím hostem nebude nikdo jiný než matador české taneční scény – DJ Vectif. V Envelopě vám namíchá pestrý set složený hned z několika stylů, Převládat bude house, doplněný o prvky electra, progressive, ale taky například punku. Díky Vectifově dokonalému citu pro hudbu, styl, i umění vytvořit skvělou atmosféru na party, se můžete těšit na pestrobarevný set nejen pro fajnšmejkry, ale i pro všechny, co si rádi ulítnou na skvělou muziku. Máte se opravdu nač těšit. Více o Vectifovi na www.myspace.com/vectif.

Beats & Melody 2 – zahrají Re:Locate, Stoneface & Terminal a Sonorous
Na konci letošních letních prázdnin, přesně řečeno v pátek 24. srpna, je pro vás připravena další taneční událost v olomoucké Dancehall Envelopa. Přichystali jsme pro vás už druhé pokračování halové noci Beats & Melody. A na co se můžete začít těšit? Krom skvělé muziky, kterou vám budeme porcovat hned ze 3 podií, a o kterou se postarají ti nejpovolanějši DJs z české ale i zahraniční špičky taneční scény, čekejte také velkou show. Je pro vás připravena spousta dalších vychytávek jako lasershow, plazmové obrazovky, GoGo tanečnice a mistři Electro boogie. Abyste to zmákli na parketu v pohodě, posílíme ventilaci hned několika velkými výkonnými větráky, ať na party stíháte s dechem. Jako hlavní host večera na Trance stage vystoupí autor takových hitů jako Waterfall či Roque, holandský producent a ne dlouho již také DJ Paul Moelands aka RE:LOCATE, který v České Republice zahraje svůj set vůbec poprvé. Sekundovat mu budou němečtí Stoneface & Terminal a Sonorous z labelu Euphonic a ze Slovenska dorazí čím dál víc populární Dj a producent ReOrder. Tuto hvězdnou sestavu doplní domácí residenti Revolt a Deepress.
Na druhé stage, která pojede ve stylu House, vystoupí v současnosti jeden z nejoblíbenějších a na párty nejobsazovanějších DJs v ČR vůbec, stále veselý Čecho-kypřan Bon Finix, jako další překvapení na vás čeká krásná E-Lite, která v současné době cestuje po celém světě a sklízí úspěch za úspěchem. Dodejme jen, že z naší akce odjíždí hrát rovnou na německou Loveparade v Essenu. Ale zpět do Envelopy, jako další host přijede z Prahy zahrát mladý nadějný talent Martin Frank. line-up tohoto podia doplní Misha.N aka Michal Pešina, Wolscha a Cuba6.
A konečně třetí, Techno stage, kterou budou mít pod křídly jedineční djs kteří si zahráli po boku Marca Baileyho na Apokalypse, mistři tvrdých mixů a scratchů – Jamal Djs, jako další přijede hard DJ Drastics, neodlučitelné duo Wizard vs. XTR, residenti brněnské párty Cold Beats – Nois & Scarpo a podpoří je výborní domácí Djs Caca a Haana.
Sečteno-podtrženo: 22djs, 3 stage, GoGo, Electro Boogie, Laser show a maximum pro vaše pohodlí a super atmosféru na vás čeká jen za 180kč 24. srpna v 8 večer na Envelopě v Olomouci.
Beats & Melody 2
24.08.2007 – Olomouc, Envelopa

Main Stage: RE:Locate (NL), Stoneface & Terminal (DE), Sonorous (DE), Revolt, Deepress, ReOrder (SK),
Techno Stage: Jamal DJs (Jack R + Malda), Drastics, Caca, Haana, Wizard + XTR, Nois & Scarpo
House Stage: E-Lite, Bon Finix, Michal Pešina (aka MishaN), Martin Frank, Wolscha, Cuba6

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.