TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaBiXX přináší euforii do srdcí uplifting trance fanoušků

04.07.2022

Bob Bickert také známý pod uměleckým pseudonymem BiXX je zdatný americký podnikatel pocházející z městečka Mobile v Alabamě, USA. Krátce po promoci založil, vybudoval a následně po letech i výhodně prodal úspěšnou společnost Crown Products, jenž se stala lídrem ve svém odvětví. Bob se pak ve svých 50 letech rozhodl opustit svět businessu a věnovat se své srdcové záležitosti a jak správně tušíte, jedná se o trance. Nejdříve absolvoval školu DJingu v Amsterdamu a pak i školu hudební produkce v Atlantě. Jeho styl je povznášející, melodický a velice emoční trance podobný tomu, co vydávají třeba Talla 2XLC, Sean Tyas či Darren Porter. Jeho filozofií je převádět nejhezčí životní zážitky do své hudby a přinášet euforii do srdcí trancových fanoušků.
 

 
BiXX své skladby vydává od roku 2019 zejména na labelu Nocturnal Knights, avšak zveřejnil pár tracků i na vydavatelstvích Amsterdam Trance Records, Uplift Recordings nebo Monster Pure. Je v tom více než pilný, za tři roky má na kontě celkem tři desítky singlů a také nějaké remixy třeba pro Ronski Speed, Steve Allen, Kenny Palmer či Alan Morris. Úspěšné jsou zejména jeho spolupráce se španělským duem Yoshi & Razner. Obě dvě jak Still We Rise tak i Victoria dosáhly 1. příčky prodejnosti žánru trance na portálu Beatport. Ale měl i další hity, které se dostaly do Top 10, jmenovitě Flight Of Life, Above The Clouds, Yes I Can, Face Your Fears, Unbroken, Purpose a After Dark. A nyní přichází BiXX s novou skladbou nazvanou Do The Right Thing.
 

BIXX – DO THE RIGHT THING

Release date: 24.6.2022

Label: Nocturnal Knights Music

Catalog: NK147

Hudební služby: https://nk.complete.me/dotherightthing

 

Tracklist:

01. Original Mix (3:45) 140 bpm

02. Extended Mix (6:24) 140 bpm

 
 
BiXX se tímto počinem vrací zpět k vydavatelství Nocturnal Knights Music poté, co si s předchozím singlem After The Sting odskočil k labelu Reason II Rise Music. Téma skladby je o tom, abyste vždy udělali správnou věc, i když je situace složitá. Tentokrát se jedná o méně energickou nálož než na co jsme zvyklí u amerického hudebníka. Bob však dosáhl tíženého výsledku a to zejména precizní prací se syntetizátorem a přesností. Jedná se o učebnicový příklad, jak lze v oblasti nízkého výkonu docílit čiré euforie, kterou přináší ze všech stylů elektronické taneční hudby pouze trance.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit