TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Boat Party Prague @ Parník Tyrš, Praha (Pátek 23.8.2024)

23.08.2024


 
Název akce: Boat Party Prague
 
Den konání: Pátek 23.8.2024 od 17:00
 
Místo konání: Parník Tyrš, Rašínovo nábřeží, Praha 2
 
Line-Up: Martin Roth, Ezequiel Arias, Dowden, ProggyBoy
 
Info: https://www.facebook.com/events/25118743381107776
 
Vstupenky: https://www.smsticket.cz/vstupenky/44628-boat-party-prague-parnik-tyrs-praha-martin-roth-ezequiel-arias-downden
 
 
Tisková zpráva:
 

PGM vás zve na palubu Parníku Tyrš na jedinečný páteční večer v srpnu letošního roku, kdy se strhující hluboká a progresivní hudba potkává s dechberoucími výhledy na řeku Vltavu. Připojte se k nám na této párty plavbě, když plujeme Prahou s pohlcujícími zvuky od známých hudebních producentů Progressive House a DJs. Očekávejte úžasný zvukový systém, zvláštní atmosféru a krásný dav. Určitě to bude zážitek, na který se nezapomíná.

 

Martin Roth:

Známý berlínský producent a DJ, který má na labelu Anjunedeep obrovské jméno. Martin si upevnil pověst jedné z největších hvězd undergroundové hudební scény. Jeho skladby neustále podporovali lidé jako Solomun, Sasha, John Digweed, Eric Prydz a Pete Tong, abychom jmenovali alespoň některé.

https://soundcloud.com/djmartinroth

 
Ezequiel Arias:
Talentovaný argentinský umělec vystupuje vůbec poprvé v České republice. Ezequiel produkoval na špičkových labelech jako Sudbeat, Anjunadeep, The Soundgarden, Plattenbank; a masivní podpora od takových jako Hernan Cattaneo, Eelke Kleijn, Guy Mantzur.
https://soundcloud.com/ezequiel_arias
 

Dowden:

Kanadský Progressive House producent / DJ, který také poprvé vystoupí v České republice. Dowden podepsal smlouvu s více než 40 labely po celém světě, včetně Sudbeat a Mango Alley.

https://soundcloud.com/dowdenmusic

 

ProggyBoy:

Známý trance a progresivní DJ z České republiky. ProggyBoy se etabloval jako špičkový talent, vystupoval na velkých akcích jako Transmission, Beats 4 Love a Techmission.

https://soundcloud.com/proggyboy

 
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit