TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCelodenní oslava Světového dne djs 2002

28.02.2002

Jsme u zrodu historické události. Jednou budeme moci říci: tvořili jsme historii. Vůbec poprvé se totiľ sjednotí celosvětová taneční komunita, aby shromáľdila peníze na charitativní účely. Hedonismus, energie a kreativita lidí pohybujících se okolo vzruąujících tanečních hudebních ľánrů bude doslova explodovat na klubových parties, velkých akcích a v televizních speciálních pořadech na celém světě. To vąe s jediným cílem: podpořit na celém světě charitu směřující k dětem a hudebním aktivitám. Ta událost se jmenuje “Světový den djs” (www.worlddjday.com) a proběhne celosvětově 9. března 2002.
Myąlenku pomoci hlavně dětem, které to nejvíce potřebují, podporují nejen djs, ale také kluby, promotéři, hudební časopisy, televizní a rozhlasové stanice, nahrávací studia a labely. Patronát nad Světovým dnem djs převzaly ty největąí osobnosti djské komunity: Pete TongDanny TenagliaSasha, Dave Seaman, DJ Lottie, Tim Westwood, Paul OakenfoldPaul Van DykCarl Cox, Trevor Nelson, Hernan Cattaneo, Seb Fontaine, Sister Bliss a mnoho daląích hvězdných jmen. Také nejproslulejąí světové taneční kluby a promotéři slíbili, ľe udělají vąe, co bude v jejich silách, aby byl Světový den djs úspěąný.
Bylo by jistě s podivem, kdyby svojí troąkou do mlýna nepřispěla i Česká republika, země, kde má i přes vąechny potíľe a problémy taneční scéna silné kořeny, sluąné zázemí a snad uľ i trochu té tradice. Na 9. března se proto připravuje série několika na sebe navazujících a svým charakterem různých akcí. Na jejich přípravě se společně podílí hudební server Clubber.czTWM ComplexIndustry 55 a agentura Lighthouse.
Celá oslava začne v novém TWM Complexu, Lesnická 4, Praha 5 Smíchov
Po dobu celého odpoledne bude probíhat v TWM komplexu tématické odpoledne, kde najdete 4 různé scény:
I. i.net café – internet v daných hodinách zdarma – velký seznam hudebních linků a hlavních dj jmén s jejich ukázkami
II. malá učebna – kompletní dj stage k dispozici na volné hraní veřejnosti – potřeba předem objednat
III. hlavní učebna – prezentace dj techniky – Vestax, Ecler, Pioneer, Roland, Boss a daląí za asistence lektorů kteří vysvětlí funkce
od 16:00 – DJ exhibice – Ali a Wich (scratching, hip hop na 4 gramo)
od 17:00 – přednáąka o historii dj.ingu – Liquid A
od 18:00 – přednáąka NILS HESS jeho pohled na dj.ing a moľnosti hraní v zahraničí , příhody atd.
IV. cocktail bar – k dispozici po celý den / tématické míchané drinky / speciální ceny drinků /
otevřeno od 12 00 – 22 00
Poté následuje:
Let’s party !
Club Industry 55 Praha, Vinohradská třída 40

ATTENTION!CHAPTER UNITED
Dvě oblíbené rezidentní noci spojené v rámci World DJ Day 2002
Starring djs:
Nils Hess (Get F**ked, UK)
Dan Cooley (Roxy Praha)
Cubik (Lighthouse)
Stereophonic Experience (Clubber.cz) + live bass by Ondra (Skyline)

Od 21h pokračuje Světový den djs speciálně připravenou akcí ATTENTION!CHAPTER , která pro tento večer spojí dohromady dvě oblíbené klubovky Attention! a Chapter. O doprovodném programu zatím pomlčíme, ale uľ teď pro vás máme skoro úplný line up pro tento večer. Jedním z hlavních hostů bude zástupce sdruľení Get Fu**ed a světově uznávaný dj Nils Hess z Anglie.
Dále své djské umění předvedou djs Dan Cooley (Attention! rezident) zastupující Roxy Booking a Cubik (Chapter rezident), který reprezentuje Lighthouse Praha. Aby dobré hudby a atmosféry nebylo málo, bude na programu také special set dvojice Stereophonic Experience (Clubber.cz) na 4 gramofony a 2 mixy, který navíc exklusivně pro tento večer doprovodí ľivě na basu Ondřej ze skupiny Skyline.
Poslední host je zatím předmětem tajemství, ale můľete si být jisti, ľe půjde o skvělou zábavu.Navíc bude část výtěľku z celé akce věnována na uspořádání Dětského dne pro vybraný dětský domov v Praze.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.