TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCityFest 2018 – timetable, mapa areálu a poslední info

11.07.2018

Už tuto sobotu 14.července 2018 vypukne CITYFEST, největší trance & progressive open air festival v centru Prahy! Společně s Vámi roztančíme výstaviště v pražských Holešovicích a s ním spojený Průmyslový Palác. I v letošním roce se můžete spolehnout na hvězdný lineup v čele se Sanderem Van Doornem alias Purple Haze, Gareth Emerym, Marlem, Andrew Rayelem, legendárním Richardem Durandem nebo Andrew Bayerem, dvorním producentem Above & Beyond. Dále vystoupí: Omnia, Ruben De Ronde, Estiva, ReOrder, Thomas Coastline, Michael C a Jean Luc. Zažij více než 15ti hodinovou párty v centru Prahy a v krásném festivalovém areálu. To vše už 14.července na CityFest Dance Music Open Air festivalu.

Sleduj CityFest na Facebooku, Instagramu a webu, kde najdeš aktuální novinky! Vstupenky jsou v prodeji na www.cityfest.czwww.ticketportal.cz nebo na místě v pokladnách.

————————————————–
Největší dance music open air festival CityFest přiváží do Prahy hvězdný lineup v čele s Purple Haze, Gareth Emerym, Marlem, Andrew Rayelem nebo legendárním Richardem Durandem. V sobotu 14.července 2018 společně s Vámi roztančíme výstaviště v pražských Holešovicích a s ním spojený Průmyslový Palác. Dále vystoupí: Andrew Bayer, Omnia, Ruben De Ronde, Estiva, ReOrder, Thomas Coastline, Jean Luc, Flash a resident eXXtravaganzy Michael C. Zažij více než 15ti hodinovou párty v centru Prahy a v krásném festivalovém areálu.
 

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.