TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCityFest poslední info + lineup

28.05.2019

Již tuto sobotu 1.června 2019 vypukne CITYFEST, největší festival taneční hudby letošního jara! V Malé sportovní hale na Výstavišti Praha Holešovice vystoupí nejlepší světoví DJs: Aly & Fila, Ben Nicky, Berg, Bryan Kearney, D3light, Davey Asprey, Ilan Bluestone, John O’Callaghan a Kyau & Albert. Zažij více než 14ti hodinovou audiovizuální show v krásném festivalovém areálu. To vše již 1.června na CityFest Dance Music festivalu. Sleduj CityFest na Facebooku, Instagramu a webu, kde najdeš aktuální novinky! Vstupenky jsou v prodeji na www.cityfest.cz nebo na místě v pokladnách. Praktické informace pro návštěvníky.
Lineup
:

CityFest představuje festivalovou mapu areálu
Bary, široký sortiment jídla, Prima COOLZONE s LED stěnou, VIP & VIP Gold, merchandise, párty doplňky a především unikátní stage v Malé sportovní hale Tak bude vypadat CityFest 2019 – Dance Music Festival na kterém nesmíš chybět! Spolehnout se i tentokrát můžete na skvělou audiovizuální show a světovými hvězdami nabitý line-up v čele s Aly & Fila, Ben Nicky, Berg, Bryan Kearney, Davey Asprey, Ilan Bluestone, John O’Callaghan nebo Kyau & Albert. Věříme, že opět společně s Vámi vytvoříme skvělou atmosféru, kterou je CityFest pověstný. Sledujte náš Facebook, Instagram a web, kde pravidelně představujeme novinky!
Vstupenky na https://www.ticketportal.cz/event/CITYFEST_2019 nebo v kamenných pobočkách Ticketportal
Line up: Aly & Fila, Ben Nicky, Berg, Bryan Kearney, Davey Asprey, D3light, Ilan Bluestone, John O’Callaghan, Kyau & Albert


Karel
Author: Karel

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit