TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Club Prdel oslavi 1.narozeniny s Wippenbergem

14.12.2009

Club Prdel slaví první rok své existence a gratulovat přijede v pátek 18. prosince jeden z nejvýraznějších DJs poslední doby. Jeho hitovku “Chakalaka” hráli minulý rok DJs po celém světě, od Tiesta po Erica Prydze, a jeho remixy pro Paul van Dyka, Sebastiana Ingrossa nebo Gabriel & Dresden čelí velké oblibě mezi fanoušky taneční hudby. Kick da Night vám s potěšením představuje Wippenberga! Matador elektronické hudby Wippenberg naplňuje světové taneční parkety již více než 15 let. V neposlední řadě sklízí úspěchy za svou produkci v podobě neoklasických tracků “Chakalaka”, “Drumster” a “Wippenberg presents Sphaera” release “Front & Back”. Jeho hudba odráží vlivy mnoha stylů, housu, elektra, trancu a techna. Jeho unikátní směs elektronické hudby nyní hýbe světem. Jeho tracky si oblíbili např. Eric Prydz, Steve Angelo, Sebastian Ingrosso, Tocadisco, Pete Tong a Tiësto, stejně jako Armin van Buuren.

To činí Wippenberga jedním z nejrůznorodějších autorů/DJů v dnešním hudebním světě. Wippenberg vytvořil mnoho remixů pro velké autory, včetně Tiësta, Above & Beyond, Cosmic Gate, Gabriel & Dresden nebo Super8 & Tab. Jeho poslední remix Rank 1, hymny Trance Energy 2009 ‘L.E.D. There Be Light’ si našla místo v mnoha DJských playlistech. Jeho hudební chutě a energie z něho dělá velmi žádaného DJe. V roce 2009 jste ho mohli vidět zářit na Trance Energy, rozhýbal německou odnož Arminovské ASOT400 a zničil Dance Planet v Rusku, stejně jako tucty dalších klubů, festivalů a stanů. V neposlední řadě se připravte na velice horký nový Wippenbergův singl s názvem ‘Pong’, který vyšel u High Contrast Rec.
O support se postarají přední rezidenti klubu v sestavě Bon Finix, Elite, Pete Walk vs Revis a duo Lazy&Doctor. Limitovaná série lístků je k dostání v předprodejní síti Ticketpro za pouhych 150,- včetně servisních poplatků. Na mistě bude vstupné za 200,- do 22:00, poté za 250,-.
Akce s Wippenbergem bude součást velkolepé 3-denní oslavy 1. narozenin Clubu Prdel, která je naplánovaná ve dnech čtvrtek-pátek-sobota 17. až 19.prosince. Pojďte s námi oslavit první úspěšný rok tohohle klubíku, kterému se podařilo za krátkou dobu své existence stát se jednim z nejoblíbenějších klubů ve městě.

Více informací:
www.clubprdel.cz
www.myspace.com/kickdanight
www.wippenberg.com
Chystáte se na tuhle párty? Potvrďte vaši účast na Facebooku zde.
Line-up:
21:00 – 23:00 Elite
23:00 – 01:00 Bon Finix
01:00 – 03:00 WIPPENBERG (DE)
03:00 – 04:30 Pete Walk vs Revis
04:30 – ??:?? Lazy & Doctor
KICK da NIGHT presents
1st Anniversary
18.12.2009
Club Prdel
DJs: Wippenberg (DE), Bon Finix, Elite, Pete Walk, Revis, Lazy & Doctor

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.