TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCo nám řekli o Creamfields domácí djs?

28.07.2004

Zeptali jsme se několika domácích DJs, jaký jsou jejich názory na Creamfields, co pro návątěvníky letos přichystali a na koho se nejvíce těąí. Určitě nebudete litovat, protoľe je toho opravdu spousta… 01.Co pro tebe osobně znamená moľnost vystoupit Creamfields? 02.Jak se těąíą na své letoąní vystoupení? 03.Na koho se z letoąního line-upu těąíą a proč?

01.Co pro tebe osobně znamená moľnost vystoupit Creamfields?
02.Jak se těąíą na své letoąní vystoupení?
03.Na koho se z letoąního line-upu těąíą a proč?

MICHAEL BURIAN / JPA
1. Creamfields je na jedné straně skvělá moľnost setkat se s větsinou mých fanouąku se spoustou kolegů a kamarádů.
Myslím, ľe je skvělé, ľe tu takový festival jako Creamfields existuje, protoľe na druhé straně je to pro nás skvěla moľnost prezentovat to na čem právě pracujeme před ąirokou veřejností. Kaľdopádně Creamfields je vľdy nezapomenutelný záľitek.
2. Připravuji něco speciálního a tak se opravdu moc těąím!
3. Určitě Goldfrapp a Junkie XL a potom se určitě těąim na Timo Maase, vľdycky kdyľ se potkáme, tak si uľíváme spousty legrace.
ORBITH / JPA
1. Creamfields je jeden z nejlepąích festivalů u nás, takľe je pro mě vľdy velká pocta, kdyľ tam můľu zahrát.
2. Vzhledem k tomu ľe doposud jsem hrál jen v Techno stanu a letos budu hrát poprvé na hlavní DJ stage, tak se těąím hodně!
3. Letos je mojí favoritkou jasně Miss Yetti, od tehle slečny mám spoustu desek, dělá výborné Electro. Takľe jsem na ni moc zvědavý, jak se předvede českému publiku.
AGENT / TECHNO.cz 
1. Je to jeden z největąích festivalů u nás a jsem rád a váľím si toho, ľe tam letos opět vystoupím. V ľádném případě to pro mě není jen rutina. Creamfields Czech vnímám velmi pozitivně. Techno lineup je letos lepąí neľ v loni dle mého soudu.
2. Těąím se dost. Budu vystupovat live a připravuji momentalně nový materiál na toto vystoupeni.
3. Na Dľejára, na lidi a na new entry!
KAISERSOZE
1. Poctu. Radost.
2. Jako na kaľdé vystoupení.
3. Na Jeffa Millse, protoľe je to král. Na Tata Bojs, protoľe jsem je zatím nestihl ani na jednom z festivalů a jejich nová deska je absolutně dokonalá. Na Khoibu, protoľe jsou pro mě objevem roku a taky jsem je jeątě na ľivo neslyąel.
SPYRO / JPA
1. Vystoupit na Creamfields byl vľdycky můj veliký sen! To ľe se teď uskutečnil je pro mě obrovský úspěch!
2. Těąím se na něj moc! Chci na něm předvést to nejlepąí !!!
3. Nejvíc se těąím na Jeffa Millse. Kvůli jeho neskutečným Djským kreacím!!!
MARTIN GREDNER / FABRIC
1. Pro mě osobně je to jedno z vyvrcholení sezóny a myslím, ľe je tomu tak i u ostatních dj´s – a» domácích, či zahraničních. Zaľít tu skvělou atmosféru coby dj se nepodaří kaľdému a já jsem za pozvání velmi rád.
2. Velmi, mám připraveno spousty novinek, tím chci vąechny pozvat na své vystoupení ve VIP stage, které nikoho nenechá v klidu!
3. Já určitě na Tima Maase, ale taky na Junkieho XL, kterého jsem jeątě neměl příleľitost ľivě slyąet a vidět v “akci”. Projdu si ale poctivě vąechny stage a stany a věřím, ľe mě vľdy někdo překvapí – je z čeho si vybírat!
VECTIF / RADOST FX
1. Zahrát si na festivalu světového jména a uznání mé dosavadní práce.
2. Tak a tak:)
3. Goldfrapp. Protoč.
ELVIS / EX DUST
1. Pro mě osobně znamená vystoupení na Cremfields daląí krok k mé spokojenosti :))
2. Těąím se! bude to určitě zajímavé, protoľe kaľdý velký festival je pro mě zajímavý.
3. Určitě se těąím na Public Enemy, protoľe mě provedli mládím:), nenechám si ujít ani Panjabi MC a taky kouknu na Jeffa Millse.
NIKA 77 / TECHNO.cz
1. Budu na ní hrát poprvé a velice se těąím. Mám ráda letní festivaly.
2. Těąím se a doufám, ľe se vyvede počasí.
3. Celkově mě asi nejvíce zajímají Goldfrapp, určitě si alespon chvilku poslechnu Public Enemy, nevynechám českou Khoibu a z techna je to jednoznačně J.Mills.
BABE LN
1.+2. Hrála sem na Creamfields loni a předloni a bylo to skvělý, obzvláą» vloni byla velmi dobrá atmosféra, takľe se samozřejmě těąím.
3. Největąí zaľitek sem měla prvni rok z vystoupení dje Shadowa, lesto se těąím asi nejvíc na Public Enemy.
MUCHO (PETR HO©EK – MARADONA JAZZ)
1. Straąně moc, protoľe jsme byli letos pasování do pozice hlavního hosta na Pleasure Chill out stagi. (A my dodáváme, ľe naprosto oprávněni a moc se na ně taky těąíme – JPA)
2. Velmi, jako ostatně kaľdý rok! Creamfields jsou pro nás jeden ze 3 nejdůleľitějąích domácích festivalů (s Brodem a Turnovem).
3. Nejvíc se těąím na Panjabi MC.
E-LITE
1. Na CREAMFIELDS vystoupím letos jiľ po druhé. Je to skvělá příleľitost představit se daląím lidem a pro mě také potvrzení, ľe se ubírám správným směrem.
2. Těąím se stejně, jako na svoje první vystoupení, to jest velmi.
3. Samozřejmě na Chrise Sadlera, ale nenechám si ujít také Tall Paula nebo Timo Maase.
KATCHA
1. Pro mě osobně to znamená novou zkuąenost.Na Creamfields budu hrát poprvé tak jsem zvědavá jaké to bude.
2. Těąím se moc 🙂
3. Těąím se na Public Enemy protoľe jsem neviděla kdyľ hrali v Praze poprvé, pak se moc těąím na Panjabi Mc na ty se těąím asi nejvíc a samozřejmě nemůľu zapomenout ani na Goldfrapp.
LUCCA 
1. Na Creamfields hraji ráda, loni tam byla perfektní atmosféra.
2. Těąím se , protoľe hraji s Jeffem Millsem.Taky se těąím na spoustu daląích účinkujících, např na Golfrapp, o těch jsem slyąela samou chválu.
3. Těąím se straąně moc na celý festival, nejvíce snad na svého kamaráda Marca Baileyho, se kterým jsem zaľila několik skvělých parties a» v frankfurtském U60311 či na loňském Hradhouse 2004.
RAJU (MUSIC MADNESS) / DUPLEX
1. Záhrat si na největąím festivalu v Česku, je to supr záľitek.
2. Nemůzu spát, ráno se brzy budím a v kalendáři si ąkrtám dny….:-P Ne teď váľně, určitě se těąím, kdo by se netěąil, ľe?! 🙂
3. Vyloľene na nikoho se netěąim, ale pana JEFFa MILLSe si poslechnout půjdu.
LIQUID A
1. Určitě je dobré se ukázat na akci velikosti a prestiľe Creamfields
2. Těąím se
3. Loni byl pro mne koncert roku Stanley Beckford, letos si nenechám ujít Banghra Knights..
CHRIS SADLER
1. Znamená to návrat za gramce na akcích JPA po dloooouhé době.
2. Jsem úplně ľhavej :o)
3. Na DJku E-Lite, protoľe je to moje hvězda.
LAYDEE JANE
1. Jsem ráda, ľe uľ jsem po druhé dostala důvěru od JPA vystupovat na takto prestiľní akci a hlavně ľe jsem dostala prostor mezi tak velkou konkurencí, která na letoąním Creamfileds bezesporu je.
2. Loni jsem se sice těąila více, protoľe jsem měla moľnost hrát v hlavní čas, ale to neznamená, ľe bych chtěla návątěvníky Creamfileds o něco oąidit. Věřím ľe se sejde hodně lidí uľ v podvečer a ľe dokáľu vytvořit podobně skvělou atmosféru jako minulý rok.
3. No vzhledem k tomu, ľe hned po akci ráno v sedm letím do Zürichu, kde budu druhý den odpoledne hrát na hlavní stagei na Streetparade, budu muset odejít trochu dříve. Uvidím tedy koho jeątě stihnu, ale ráda bych viděla alespoň Fergieho, který mě jiľ ne-jednou překvapil.
D®EJÁR
1. Radost zahrát si na tak významném festivalu!
2. Těąím moc, budeme kalit! Jsem rád, ľe mám moľnost nahrnout do lidí ten správný drsný sound.
3. Chci si uľ dlouho poslechnout Katchu, tak doufám, ľe letos to vyjde… Samozřejmě Agent Live, Dalo + Toky…
PIETRO
1. Festival Creamfields 2004 povaľuji za neprestiľnějąi tanečni akci tohoto roku a jsem velmi rád, ľe na ni mohu vystoupit jako účinkující.
2. Moc se těąim 😉
3. Zlatým hřebem na letoąních Creamfields pro mě osobně budou Public Enemy.
BON FINIX
1. Moľnost zahrát si na CREAMFIELDS je pro mě splněný sen. Kdyľ se řekne CREAMFIELDS, tak to okamľitě vyvolává představu těch největąích jmén taneční hudby, to nejlepąí, co můľe taneční scéna nabídnout. Je pro mě velkou ctí, být toho vąeho součástí.
2. Hrozně moc se těąím. Navíc jsou CREAMFIELDS 2004 vůbec prvním festivalem na kterém si vůbec v ľivotě zahraju. A co můľe být vůbec lepąího neľ debutovat na CREAMFIELDS? Bude to pro mě magická zkuąenost.
3. JUNKIE XL – jeho produkce je prostě úchvatná, jsem si naprosto jistý, ľe stejně skvělý je i live!, TIMO MAAS – prostě to nemůľe být nic jiného neľ MAASIVE!, TALL PAUL – slyąel jsem ho hrát několikrát u nás na Kypru a byl jednoduąe úľasný!, FERGIE – téměř kaľdý týden poslouchám jeho show na BBC Radio 1 – bomba, MICHAEL BURIAN – je pro mě největąí inspirací, ANGELO MIKE – mě se hrozně líbil jeho set, který předvedl na party s PVD.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.