TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCosmic Gate odhalují další singl z nového alba

06.03.2022

Známá dvojice Nic Chagall a Bossi alias Cosmic Gate má za sebou bohatou kariéru plnou elitních úspěchů. Ať už to jsou jejich staré hard trance hymny či jejich progresivnější pozdější práce, taneční remixy hollywoodské hudby, nominováni byli i na cenu Grammy. Dělají převážně moderně zaměřenou tvorbu, která udává trendy a uvádí do varu davy fanoušků. A již skoro 10 let úspěšně provozují vlastní label Wake Your Mind Records. Na scéně se pohybují již skoro 30 let a rozhodně se nechystají jít do důchodu, ba naopak pokud se podíváte na jejich kalendář, tak mají více než nabitý program.
 

 
Jak jsme Vás nedávno informovali, během svého lednového live streamu v Puerto Vallarta v Mexiku premiérově představili Cosmic Gate první singl z nového alba MOSAIIK Chapter Two nazvaný We Got The Fire. Ovšem v jejich setu byl zastrčen také jeden easter egg, který neunikl pozornosti mnoha fanoušků německého dua. Během livestreamu totiž zazněl i další track z připravované dlouhohrající desky. Skrýval se za jediným ID v tracklistu, jde o poslední skladbu setu. Instrumentálnímu tracku byl udělen název Retrospection a jedná se o první studiové spojení Cosmic Gate s Greenhaven DJs.
 

COSMIC GATE & GREENHAVEN DJS – RETROSPECTION

Release date: 18.2.2022

Label: Wake Your Mind Records

Catalog: WYM063

Hudební služby: https://blackhole.lnk.to/retrospection

 

Tracklist:

01. Original Mix (4:06) 129 bpm

02. Extended Mix (6:51) 129 bpm

 
 
Možná si vzpomenete na newyorskou dvojici Nicolas Mendoza-Conner a Trevor Haimes neboli Greenhaven DJs a jejich vysoce vynalézavý release Unexamined / The Hall Of Records, jenž se několik let nazpět objevil na Wake Your Mind Records. Tihle dva dali hlavy dohromady s Nicem a Bossim a vymysleli jednu temnou bestii neboli trance s temným srdcem nakládaný v technu. Úderné bicí, cyber efekty, zubaté synťáky, hluboké propady, pokřivené basy a minimalistická vedoucí linka, která působí zabijácky a to vše vařeno pod tlakem. To je další střípek z druhé hudební mozaiky MOSAIIK Chapter Two a vyšel již 18.2. jak jinak než u Wake Your Mind Records. Pro úplnost ještě doplňme, že se na tvorbě tracku kromě výše zmiňovaných podílel i Olaf Dieckmann alias Wippenberg, který je už několik let dvorním producentem projektu Cosmic Gate.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit