TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCosmic Gate přinášejí s novým albem i další singl

15.03.2023

Známá dvojice Cosmic Gate vždy měla čich na velkolepé způsoby, jak se předvést fanouškům. A nedávno jim vyšlo druhé Mosaiik album a celkově jedenáctá dlouhohrající autorská deska. A právě prostřednictvím posledních dvou alb duo nominované na Grammy definovalo a prezentovalo svůj moderní sound. Skrz jejich týdenní radioshow Wake Your Mind Radio a kompilace WYM Sessions začali pracovat na hlubším soundu již před několika lety. Zpětná vazba byla velmi vstřícná a to otevřelo dveře Mosaiik a všemu, co s tím přichází. Mosaiik pro Cosmic Gate také znamená nový začátek. Modifikace jejich zvuku bylo nejen něco, co chtěli udělat, ale vysloveně k tomu cítili povinnost, aby zůstali věrní sami sobě. A 24 hodin před vydáním alba nám Cosmic Gate naservírovali ještě poslední před-singl Emotions Of Colour.
 

COSMIC GATE & GID SEDGWICK – EMOTIONS OF COLOUR

Release date: 2.3.2023

Label: Wake Your Mind Records

Catalog: WYM068

Hudební služby: https://blackhole.lnk.to/emotionsofcolour

 

Tracklist:

01. Original Mix (4:26) 124 bpm

02. Extended Mix (8:09) 124 bpm

 
 
Tato skladba, která měla premiéru během jejich dvouhodinového livestreamu z Ibizy v polovině února, je výsledkem spolupráce skupiny a anglického zpěváka a skladatele Gida Sedgwicka. Jedná se o spojení prvků žánrů trance, techno, elektro a deep house, které je dost možná tou nejlepší, nejodvážnější a textově nejnáladovější skladbou alba Mosaiik.
 

 
V rámci ohlášeného turné k albu Mosaiik zavítají Cosmic Gate i do České republiky, 8.7. vystoupí v Ostravě na festivalu Beats For Love.

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit