TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCosmic Gate se chystají zveřejnit druhou část alba Mosaiik

12.02.2023

Je nepopiratelné, že Cosmic Gate byli vždy na vrcholu trance žánru nejen v Německu, ale i s ohledem na globální scénu jako celek. Už v roce 2000 byl jejich společný projekt velká věc s originálními skladbami zastoupenými na každé významné kompilaci a s remixy pro takové superhvězdy jako Tiesto, Svenson & Gielen či Talla 2XLC. Ale i dnes jsou „kosmici“, jak je jim někdy přezdíváno, široce uznáváni. Se stylem, který je konzistentní, a přesto fascinující, patří hudba Nica a Bossiho k tomu nejlepšímu v oboru. A i po jejich odklonu od tvrdého trancu k progresivní stránce věci nelze říci, že by Cosmic Gate ztratili ze zřetele skutečný trance feeling. To dokazují zejména v posledních letech a to prostřednictvím aktuální tvorby spojené s albem Mosaiik, jehož první část vyšla již v roce 2021.
 

 
Známá dvojice má letos velice dobře našlápnuto ke skvělému počinu. Němečtí producenti jsou opěvováni nejen pro svůj aktuální studiový sound, ale i pro DJ live streamy z atraktivních lokalit, během kterých hrají premiérově své nové singly. A nyní opět nastal ten čas, kdy nám tito dva naservírují něco nového. Stylovým trailerem bylo ohlášeno vydání druhé části jejich alba Mosaiik Chapter Two. Prostřednictvím něj Cosmic Gate odhalili, že Mosaiik roztáhne formátová křídla a release tak bude zahrnovat nejen digitální a streamovanou verzi ale také dvojCD a limitovanou edici dvojitého vinylu obsahující obě kapitoly. Více informací, tracklist a odkazy na hudební služby najdete zde.
 
Dále si do kalendáře zapište datum 15.2.2023, protože na tento den Nic & Bossi chystají další ze svých uznávaných livestreamů. Tentokrát bude jejich dvouhodinový set pocházet z Ibizy. S magnetizujícím pohledem na ostrov Es Vedra chlapci představí premiérově většinu dříve neslyšené hudby z „Kapitoly dvě“ než album oficiálně vyjde 3.3.2023 u vydavatelství Black Hole Recordings.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit