TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCreamfields CZ warm up party – KC Karlov Benešov

01.07.2002

Můj milý deníčku, o páteční noci 28.6. jsem se jel podívat na Creamfields CZ warm up party do Beneąova. Cesta z Prahy by byla celkem příjemná, jen kdyby nebylo svátečních jezdců, kteří ve snaze jezdit bezpečně způsobují na cestách nemálo problémů. Navíc hlavní silnice k Beneąovu je v rekonstrukci a to co tam předvádějí dopravní ingeneuři je spíąe námět na industriální horror. Několikrát jsme s kolegou prosviątěli městem, neľ se nám povedlo najít volné a dostatečně bezpečné místo k zaparkování. Po náměstích a uličkách se trousili jednotlivci i skupinky, kteří nevypadali na to, ľe by ąli na poslední schůzku s Rikitanem, vedoucím skautského oddílu “Ptakopysk”, před odjezdem na letní pracovní tábor v údolí Bobří Řeky. Vzhledem k tomu, ľe jsme měli mít co do činění s afterparty pořádanou tamtéľ, pídili jsme se u vchodu po guestlistu. Skupinka domorodých válečníků u vchodu do sluje, vąak byla plně zaujata výběrem samiček, vhodných k pa(á)ření. Po chvíli se jeden z nich uvolil a popsal nám cestu k tajnému vchodu. Cestou jsme sledovali válečné tance mladých samečků, kteří si mysleli, ľe tak zapůsobí a strhnou na sebe pozornost, coľ se jim skutečně povedlo, ovąem pouze se zbrojnoąi místního ąerifa, kteří jejich počínání po zásluze odměnili.
Konečně jsme byli na místě. Hukot, kravál, rámus a blikání, zkrátka zvuk a světla tu měli na svědomí WILD a nutno dodat, ľe to mají opravdu vychytaný. Mozky lidem zrovna masíroval Chris Sadler a my se ąli podívat mezi prostý lid. Nasávali vąichni a vąechno, jak atmosféru, tak pifo, nebo i tvrdąí záleľitosti, vľdy» právě začaly prázdniny! Pravda, hodně partypeoples mělo v ruce sodovku, nebo juice, kvůli dehydrataci. Návątěva 2nd techno stage v přízemí byla skutečně záľitek. Dunící odposlech a okno drnčící hned za hlavou DJe, to muselo v některých případech znemoľňovat míchání, čehoľ jsme byli svědky. Toalety přímo proti stagi asi také nejsou to pravé ořechové. Po chvíli jsme byli zasaľeni z galerie kelímkem s neznámým obsahem. Evokovalo to ve mně scénu z filmu “Kevin & Perry Go Large” a tak jsme rychle vypadli do patra, kde se schylovalo k vystoupení hlavní hvězdy večera.
Opravdu jsem byl docela zvědavý na Juniora Sancheze, jenľe to uľ jsme věděli, ľe nepřijede, a tak jsme se ąli před vystoupením Circulation trochu provětrat ven.
Tam to také nebylo ąpatné, křovíčka a tmavé kouty mezi automobily slouľily k vybití sexuálního napětí mezi účastníky akce, případně k opětovnému nabití, či k odloľení přebytečného pivečka různými tělními otvory. Vrátili jsme se právě včas na rozjíľdějící se setík prvního z Circulation, zklamání se vypařilo jako flaąka na rozjetém mejdanu, bylo to dobré, sakra dobré. Ten chlapík měl lidi, jak se říká, na lopatě. Poměrně zajímavá momentka byl kufr s deskami, ke kterému byl připoután bodyguard (asi zlobil). Vypadalo to, ľe kdyby chtěli desky zkontrolovat z OSA, asi by ty kontrolory seľral, tvářil se jako kříľenec R2D2, Terminátora, parní lokomotivy a Černobylského reaktoru (doufám, ľe nedostanu přes drľku). Prolétli jsme nocí aľ ke svítání a tak jsem ąel přivítat slunce, v létě má ten východ něco do sebe. Okolo ąesté hodiny ráno přestali DJ’s soustruľit desky na main + 2nd stagi a otevřela se afterparty v Červeném Drakovi. Jenľe na after se platilo vstupné a to se zúčastněným nelíbilo vzhledem k tomu, ľe to bylo ve stejném baráku. Také výąe vstupného na afterparty mnoho lidí odradila.
Co říci závěrem? Circulation mě dostali, oba, mrzí mě, ľe nebyl Junior Sanchez, a o prvním prázdninovém víkendu bych čekal více návątěvníků, i kdyľ jich nebylo zrovna málo.
Fotky z party najdete TADY.
Creamfields web

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.