TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCreamfields – Velká soutěľ o 3 telefony Philips 855

28.07.2004

Potřebujete nový, stylový a sexy mobilní telefon? Pak máte jedinečnou ąanci. Pokud dorazíte na festival CREAMFIELDS, tak uľ stačí udělat jen málo… Značku Philips bude na DJ Open Air stage reprezentovat novinka, Philips 855. Véčko, které se zdá být jako stvořené pro perfektní zábavu. S tímhle telefonem nejenľe můľete fotit ve tmě i bez blesku, a to pomocí funkce Night Mode. Ale i díky zabudovanému digitálnímu zoomu (2x a 4x) zachytíte vľdy jasné a detailní scény, kterých si můľete uloľit jeden tisíc. Kdo si potrpí na speciální efekty, můľe své úlovky snadno měnit pomocí barevných efektů, sepiových tónů, černobílého provedení nebo negativních barev.
Java hry, multimédia, wap, GPRS, polyfonní vyzvánění, tapety, barevná provedení, nízká hmotnost, hlasové zprávy, MMS, “Foto talk”, …. to je přeci samozřejmost. Nudí vás televizní program? Pochlubte se svými fotkami ostatním. A to díky unikátní funkci TV “SlideShow”. Kdyľ připojíte Philips 855 k televizi pomocí přísluąenství, tzv. TV Linku, můľete díky funkci TV “SlideShow” prohlíľet fotky, o které se stojí zato podělit. Tenhle telefon vydrľí více neľ 16 dní v pohotovostním reľimu, coľ je výdrľ, kterou mu můľeme pouze závidět. Daląí zajímavostí je, ľe Philips 855 je bez antény, takľe při přijímání hovoru se dá lehce otevírat aľ do 180°.
Tenhle telefon můľe být za pár dní váą. Na Creamfields se budete moci nechat vyfotit. Fotky budou po festivalu zveřejněny na stránkách www.creamfields.cz ve speciální sekci Zábava – Philips 855. Do 30. srpna budete moci hlasovat a zvolit nejlepąí fotky. 3 nejlepąí dostanou nový Philips 855.
Daląí informace naleznete na www.creamfields.cz.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.