TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCzech This Future #10

28.06.2012

Kdo by to na začátku čekal – a ejhle! Je to tu. Klubovka Czech This Future se “dožívá” kulatého desátého dílu. Jak je ovšem zvykem téhle série, těch důvodů ke slavení bude více než dost. Narozeniny oslaví Flash, DJ TiGi a reportér rave.cz Paya. Ale CTF – modří už vědí – není jen o tom, že se potřepe oslavencům rukou a vyrazí se domů – to hlavní je samozřejmě music! Večer otevře zánovní hvězdička trancové scény, a to Joe Cormack – po úspěšném vystoupení na minulém díle tento DJ a začínající producent nakopnul kariéru a pohled do seznamu jeho minulých i budoucích vystoupení napovídá, že ač je zařazen na první místo v line-upu, nudit návštěvníky určitě nebude. Jako další se představí jeden z oslavenců a zároveň jeden z rezidentů akce DJ TiGi. Ten si jako obvykle střihne setík postavený na proggy/tech house s výlety do stejných subžánrů z trancové strany.

Další stálicí line-upu bude Alexx van den Berg. Hudebně se tento DJ pohybuje v hodně podobných vodách jako TiGi. Kořením jeho show je navíc využívání možností hraní z midi controllerů a také vlastní mash-upové kousky. A dál – položka line-upu, bez které si Czech This Future lze jen těžko představit – Zooropix! Démon za mixákem, kterého asi většina zná díky jeho energickým full-on psy setům, si na výroční pokračování připravil překvapení: set poskládaný z oblasti trance music uplynulé dekády. Ano, poprvé a nejspíš taky naposledy tak na CTF nebude hrát psytrance a naservíruje nám tracky, na kterých začínal. Dále se návštěvníkům představí Paul Andrews. Ten už na Czech This Future představil hodně svých hudebních tváří. Tentokráte to prý bude ta tech-trancová. To jistě slibuje – jak jsme ostatně u tohoto pána zvyklí – technicky čistý sekec mazec.
Posledním, kdo se rovněž po úspěšném vystoupení v minulém pokračování představí, je liberecký Sandeagle. Znalcům uplift trance tohoto borce určitě není nutné představovat. Vedle DJingu je z celého line-upu nejaktivnější na poli produkčním a jeho kouskům se dostává supportu od těch největších jmen světové EDM scény. Deset: děti ve věku 10 let jdou na druhý stupeň ZŠ a začínají víc zlobit. CTF bude určitě zlobit minimálně stejně i nadále. Za 10 pokračování se za jeho mixem vystřídaly přes dvě desítky DJs, Czech This Future prošlo kluby po celé Praze a na parketu se v součtu pobavilo určitě přes tisíc lidí – vždyť návštěva dvakrát dosáhla (nebo i přesáhla) 200 kousků, což na malou klubovku není zas tak špatné číslo. Pořadatelé tedy doufají, že 10 je jen začátek!
C Ya On Da Floor 🙂
V sobotu 14. července, v den oslavy pádu Bastily, v pražském klubu Touster, co by kamenem dohodil na Palmovku. A pozor, samozřejmě, jako obvykle, gratis!
Mimo to, do desíti večer jsou všechny koktejly za polovic a i po celý večer bude připravena speciální akce na drinky! Dorazte v hojném počtu a společně si znovu vychutnejte nezaměnitelnou atmosféru, která je nedílnou součástí každé CTF a která z ní činí poměrně vyhlášenou českou trancovou sérii 🙂
Partylist:
-co: Czech This Future #10
-kdy: 14.7.2012 od 21:00
-kde: Touster, Palmovka, Praha – www.touster.cz
-kdo: Zooropix, Alexx van den Berg, DJ TiGi, Joe Cormack, Paul Andrews, Sandeagle
-za kolik: gratis
paya@rave.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.