TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCzech This Future 5: Back To The Future

10.11.2009

Již přes dva roky cestuje po pražských klubech akce Czech This Future. Ta si (vedle kumulativní oslavy narozenin lidí “ze scény”) bere za cíl dát šanci nadějným Djs, aby ukázali něco ze svého repertoáru. Půlkulaté – tedy páté – pokračování zakotví 28. listopadu v klubu Touster na Palmovce. Promoskupina HP Promotion si pro návštěvníky připravila 3 stálice lineupu (nepsané rezidenty této série) a dva hosty. O zábavu návštěvníků se tak budou starat Abletonový mistr Alexx van den Berg, techy ďábel Tigi, psytrencový démon Zooropa (pouze pro tu to akci zvaný Zooffrey – DJ Peyrac). Jako hosté se pak za mixem ukážou Majklhauske, jehož (nejen) Hardstylové vystoupení na třetím pokračování mělo velmi pozitivní ohlasy a jako zcela nové jméno se na lineupu objevuje zástupce moravských luhů a hájů DJ Deepress. Tento DJ, mající vlastní radioshow (s názvem Soulborn waves) na světově nejuznávanějším trance rádiu Afterhours.fm, rozjede akci směsicí všemožných subžánrů trance music. Během večera tak budou bezpochyby presentovány jak tracky které zná opravdu každý, tak naprosto nové pecky, které mnozí návštěvníci uslyší poprvé. V průběhu večera bude jejich uším naservírován široký vějíř tranceových stylů, od uplifting vocal přes tech hard až po psy a hardstyle.
Jak bylo řečeno v úvodu, mimo jiné se v rámci této akce slaví. Tentokrát jsou to narozeniny Gizma, pártyfotografa ze serveru Djz.cz, a Honzina , dopisovatele různých pártyserverů. Chcete-li uvedeným pokondolovat, máte jedinečnou šanci – neřešte dárky a přijďte se pobavit!
Kdo navštívil některé z předchozích pokračování CTF ví, že na těchto akcích je vždy velepříjemná atmosféra se super muzikou. A kdo tuhle akci zatím míjel, má 28. 11. jedinečnou šanci si tohle tvrzení ověřit – klub Touster naleznete co by kamenem dohodil od stranice metra B Palmovka a vstup je jako vždy 0 Kč (včetně DPH) tedy zcela zdarma :o)
Partylist:
kdy: 28.11.2008
co: Czech This Future 5 – Back To The Future
kde: Klub Touster
DJs: Zooropa, Majklhauske Tigi Alexx van den Berg, Deepress
cena: Gratis
Timetable:
20:00 – 21:30 Deepress (Uplifting/Progressive Trance)
21:30 – 23:00 Tigi (Tech Trance)
23:00 – 00:30 Alexx van den Berg (Special MashUp mix)
00:30 – 01:30 Zooropa (Psy Trance)
01:30 – 03:00 Majklhauske (HardStyle)
03:00 – end Last man standing..(nečekané překvapení)
Czech This Future 5: Back To The Future
sobota 28. 11. 2009 / Club Touster, Palmovka – Praha 8 / Praha / Česká republika
DJs: Zooropa, Majklhauske, Tigi, Alexx van den Berg, Deepres
Vstup: zdarma
Styly: progressive, psytrance, trance
Začátek: 20:00

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.