TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCzech This Future 9 – last info

08.12.2011

Víkend se kvapem blíží, a tak uzrál čas na nějaké to lákání a souhrn informací. Celá noc začíná proklatě brzo. Každý to zná – na akce se běžně chodí tak na půlnoc. My jsme se rozhodli tohle klišé narušit a odpálíme večer už s ďábelským časem 20:00. Říkáte si, že před akcí je třeba se najíst? No ale proč to řešit doma nebo v nějakém pochybném fast foodu nevalné úrovně? Pro první návštěvníky jsme si připravili nějaké to občerstvení a i v průběhu večera se něco malého na zub určitě taky najde.

Namítnete-li, že před akcemi je dobré vyrazit na nějaké to předpití a pokec – opět pro vás máme nabídku – co takhle předpití přímo na místě? To by se asi hodil nějaký ten akční drink . OK – třeba energydrink s vodkou za cenu vodky??? Ok 49 Kč. A pro ty co energydrinky nebo vodku nepijí? Tak dobrá, máte to mít – Morgan & coke celou noc za 69 peněz. A jak s tím pokecem? Vrchní patro je pro něj jak stvořené, ale kdo by posedával nahoře – už od 20:00 dole začíná hrát energický trencík, který si pro vás připraví Joe Cormack. Pořád je to málo? Dobrá tedy – na vchodu každý z návštěvníků dostane identifikační pásku s číslem – po jedné hodině ráno pak proběhne krátká losáž a budou rozdány opravdu hodnotné ceny od značky Energy. Celá noc pojede až do páté hodiny ranní, takže na nedostatek muziky si stěžovat určitě nebudete. Jídlo připraveno, muzika připravena, pití připraveno, barmani nachystaní, tak co doma? Doma to znáte.
A co po vás za to všechno chtějí organizátoři a oslavenci? Bavte se dle libosti a maličkost – dovolili bychom si požádat kuřáky, aby svou neřest omezili na horní patro (nebo na ven) – zlepší to ovzduší na tanečním parketu, což zvláště nekuřáci jistě ocení.
A za oslavence ještě jeden vzkaz: “Dárky nechte doma – to že přijdete, je tím hlavním dárkem, který nám udělá tu největší radost.”
20:00 – 21:50 Joe Cormack
21:50 – 23:35 DJ Tigi b2b Alexx
23:35 – 01:20 Zooropix b2b Hellman
01:30 – 03:15 Sandeagle b2b K1aptcha
03:15 – 05:00 Milestorm b2b Ian Rai
Aby se vaše uši nenudili a zároveň jsme vás navnadili, přinášíme vám nějaký ten poslechový materiál
Zooropix http://www66.zippyshare.com/v/30344685/file.html
(další sety na http://www.mixcloud.com/zooropa/)
Klapča http://soundcloud.com/k1aptcha/czech_this_future_9
(záznam z poslední radioshow Strict Rulez, která běží každý druhý čtvrtek na trance.fm)
Tigi www.djtigi.cz/TiGi_-_CTF_7_promo_mix_-_winter_2011.mp3
Alexx : http://alexxvandenberg.podomatic.com/entry/2011-11-18T04_33_37-08_00
Milestorm :http://milestorm.net/sets/MileStorm_Live_at_Czech_This_Future_7_-_Club_Touster_(2010-12-11).mp3
————————————————————————————–
Stalo se dobrým zvykem, že dvakrát do roka se v některém z pražských klubů uskuteční akce Czech This Future. Není důvodu na tom něco měnit a proto se na vás v sobotu 10. prosinceopět chystá neskutečná nálož taneční muziky. Deváté pokračování si vzalo za cíl představit (vedle rezidentů akce) opět nějaká ta nová jména, a to formou B2B setů. Těšit se tak můžete na zajímavá DJská spojení. Jako obvykle na vás bude čekat nejedno milé překvapení, ale zatím nepředbíhejme. Celou noc zahájí jediný “sólista” večera – Joe Cormack. Přesto že se již nějaký čas objevuje coby host v několika rádio show, bude se jednat o jeho premiérové vystoupení před publikem. Joe ve svém setu postupujícím od volnějších BPM až k eurofickému upliftu připraví půdu pro první dvojici. Dalšími vystupujícími budou dva rezidenti CTF, kteří se po poměrně dlouhé době sejdou společně za jedním mixem – DJ Tigi a Alexx van den Berg.

Následovat bude skutečně premiérový okamžik.Vůbec poprvé v historii CTF spolu v unikátním B2B setu vystoupí resident Zooropix a pekelník Hellman. Co toto ultimatní spojení dohromady předvede se jistě zapíše do CTF historie. Zooropix, jehož Midi hračičky a Full-on psytrancový sekec mazec se staly pravidelnou ozdobou CTF a kterého mnozí z vás znají pod nickem Zooropa, si změnil své umělecké jméno, když začal s vlastní Psychedelickou produkci. Hellman, který už v minulosti na CTF lecos odehrál a mnozí ho proto dobře znají, posunul svůj hudební vývoj směrem k Psytrancu, ale na rozdíl od Zooropixe jde více do stylu známého jako Goa. Propojení těchto dvou psychedelických podstylů přinese zcela jistě výjimečný hudební zážitek.
Řádnou dávku energie naloží do publika dvojička z “drsného severu” :)) – Liberečtí Sandeagle a K1aptcha. Prvního jmenovaného většině lidí pohybujících se v tranceových kruzích není vůbec třeba představovat. Tento producent, remixér a DJ si svoje místo na slunci bezpochyby vydobyl. Naproti tomu K1aptcha se představí před publikem teprve podruhé. Tento bojovník proti kopírování v hudební produkci, se již začal prezentovat svými energickými sety před nějakým tím časem ve své rádio show (Strict Rulez na rádiu trance.fm). Jeho vášeň pro vyšší BPM zcela jistě připraví půdu pro poslední dvojici lineupu.
Tou bude (také již tradiční) sekec – mazec na závěr v podobě Hardstyle/Hardcore setu. Zkušeného matadora Milestorma v závěrečném vystoupení doplní nadějný a mladý talent – Ian Rai. Těšit se tak zcela jistě můžete (jako obvykle na závěr) na kvalitní příděl tvrdých beatů.
Lineup:
Joe Cormack
DJ Tigi b2b Alexx van den Berg
Zooropix b2b Hellman
Sandeagle b2b K1aptcha
Milestorm b2b Ian Rai
Kdy: 10. 12. 2011
Kde: Touster club and lounge – Sokolovská 152, Praha 8
Vystupují: Joe Cormack, DJ Tigi b2b Alexx van den Berg, Zooropix b2b Hellman, Sandeagle b2b K1aptcha, Milestorm b2b Ian Rai
Vstup: 0 Kč / € 0,00
Více informací na https://www.facebook.com/event.php?eid=136306259808990

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.