TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCzech This Future už počtvrté!

18.06.2009

Vyražte na Palmovku na trancovou oslavu narozenin! Fandíte trancu a mladým českým DJským nadějím? Pak nemůžete chybět na dalším díle z cyklu Czech This Future, společné narozeninové party několika přátel z komunity kolem serveru trance.cz. Event se snaží dávat příležitost neokoukaným jménům z české scény. Tentokrát mezi vystupujícími najdete upliftového odborníka DjDkD@vea, který party patřičně rozjede. Navazovat na něj bude téměř bratrské duo Athro & Andrews, které se ve svém velmi exkluzivním back2back setu vrátí do zlatých časů trancu, protože se bude hrát z desek s tím nejlepším z doby, kterou jsme měli tak rádi. Po nich dostane prostor mash-upový král a fotograf v jedné osobě, Alexx van den Berg. Od půlnoci na návštěvníky zaútočí soundem, který by se dal nejlépe popsat jako Durand vs. Doorn vs. Marco V vs. Woods, matador akcí Czech This Future, DJ Tigi. Po něm už přijde na řadu psytranceový nářez z rukou toho nejvýše povolaného, démonického mistra Zooropy, který se mimo jiné lvím podílem účastní na organizaci party. Posledním DJem v line-upu a zároveň tím, kdo publikum laskavě rozseká, bude hardstylový borec Majklhauske.
Jak je již na Czech This Future tradicí, vstup je samozřejmě zdarma. V akci budou i některé alkoholové kombinace, ke klubu patří rovněž restaurace. Začíná se v osm hodin večer a konec vyplyne z přání přítomných. Á propos, klub Třetí poločas naleznete co by kamenem dohodil od stranice metra B Palmovka. V pátek jste všichni srdečně vítáni, nabízí se Vám večer plný trancové hudby. Zvou Vás především oslavenci – Fox, Flash, Tigi a Paya, reportér dance music info serveru rave.cz.
Co: Czech This Future 4
Kde: Třetí poločas, Zenklova 36, Praha
Kdy: 19.6., 22:00 – 04:00
Cena: free
DJs: DJ Tigi, Zooropa, DjDkD@ve, Majklhauske, Athro vs. Andrews, Alexx van den Berg
Web: www.trance.cz
Flyer: přiložen
Timetable: 20:00 DjDkD@ve, 21:00 Athro vs. Andrews, 23:00 Alexx van den Berg, 00:00 DJ Tigi, 01:00 Zooropa, 02:30 Majklhauske

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.