TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCzech This Future za 5 minut 12

13.06.2013

Série narozeninových parties Czech This Future dospěla k neuvěřitelnému dvanáctému dílu. I tentokrát dostanou příležitost potěšit své fanoušky mladí čeští DJs a i tentokrát bude vstup zdarma! Zkuste tuhle budoucnost a zažijte kultovní atmosféru! Putovní seriál CTF se sice na nějakou dobu usídlil na Palmovce, ovšem v pátek 14. června se znovu vydá na cestu, a to do poměrně nedalekého klubu Alien. Novinkou v seznamu vystupujících zase bude talentovaný N-Rico, který se přiřítí s hromadou energického trancu. Jinak ovšem tato B-Day party vsází na osvědčené karty: psytrancového (tentokrát laděného do progressive) démona Zooropixe, v poslední době housového zabijáka Tigiho (jednoho z oslavenců), experimentátora s mash-upy Alexxe van den Berga, severočeského fanouška Paula van Dyka jménem Fugaz, stále více se prosazujícího trancera Joea Cormacka a hvězdu české trance produkce, maestra Sandeagle.

Převaha trance je jasná a dlouhodobě osvědčená. Beze změny zůstává i sestava oslavenců, kromě Tigiho jimi jsou Flash a Paya. A co je další dobrou tradicí, na party se samozřejmě opět nebude platit vůbec žádné vstupné. Start je ve 21:00.
Nově otevřený cockail a music bar Alien naleznete na adrese Sabinova 2, Praha 3. Pyšní se dosti jedinečným prostředím v duchu H. R. Gigera, veleslavné designové ikony. Je ostatně ke zhlédnutí na webové adrese alienmusicbar.cz. A jak se do Alienu dostanete? Nejbližší zastávka denní MHD je autobusová Rokycanova, denní i noční pak autobusová Tachovské náměstí a tramvajová Lipanská. Ve všech případech se bavíme o maximálně nějakých 300 metrech docházky. Tak neváhejte a zkuste třeba i podvanácté tuhle budoucnost!
Partylist:
– co: Czech This Future #12
– kdy: pátek 14.6.2013 od 21:00
– kde: Alien cocktail & music bar, Sabinova 2, Praha 3
– kdo: Sandeagle, N-Rico, Joe Cormack, Zooropix, Tigi, Alexx van den Berg, Fugaz
– za kolik: gratis
– web: alienmusicbar.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.