TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaCzech This Future!

04.06.2008

20. června přivítá Praha další speciální tranceovou a zároveň narozeninovou party! V návaznosti na prosincovou akci skupiny H&P Promotion s názvem Czech This Future, která se nesla ve fantastické atmosféře, půjde – jak již sám název napovídá – o další event, který poskytne vítaný a zasloužený prostor pro demonstraci umění mladých českých tranceových DJs. A nepůjde o party jen tak ledajakou – s podtitulem United B-Day totiž tento večer oslaví svoje narozeniny hned čtyři jména známá z domácích tranceových fór. Kulatiny oslaví jediná slečna mezi nimi, známá pod nickem Dance.Girl a působící na serveru poslouchej.net. Půlkulatiny čekají Flashe a zbylými oslavenci jsou DJ Tigi a Paya, reportér serveru rave.cz. Jelikož se jedná o birthday party, vstup na ni je samozřejmě zdarma, čekají Vás také různé speciální drinky, špičková projekce mistra Smallmaguse, který je rovněž autorem flyeru, a hlavně: line-up plný našich největších nadějí. Specialitám však není konce: kromě úvodního a závěrečného setu půjde vždy o exkluzivní back2back vystoupení!
 
Představí se v něm ve světové premiéře Hellman a Andrew Mallet, kteří zaútočí těžko definovatelnou a zároveň energickou směsicí různých tranceových stylů, aby žezlo předali dnes už legendárním postavám brněnské tranceové scény. Jsou jimi Vyrys a Stepan Bruck, dvě třetiny duše nejlepší domácí trance klubovky E-Motion (a nebojte se, i poslední třetina dorazí z Flédy s nimi!). Jejich upliftingovému nebi se následně pokusí konkurovat techy peklo dvojice Tigi a Alexx van den Berg, kteří se právě na E-Motion shodou okolností a úspěšně představili zrovna v tomto roce. Warm-up obstará zkušený pořadatel zahraničních zájezdů, DjDkD@ve ze severu Čech, a závěr celé akce bude patřit psytranceové smršti v podání tvůrce geniálních partyvideí, démonického Zooropy.
A kam přesně jste zváni? Czech This Future bude tentokrát hostit žižkovský klub Anubis, který naleznete nedaleko tramvajové zastávky Husinecká. Podle pravidel klubu je možný vstup pouze pro starší 18ti let, vezměte si proto s sebou průkaz totožnosti. A ještě jedna věc: protože organizátoři nechtějí určovat všeobecný vkus a naznačovat, kdo je tou největší hvězdou, a naopak chtějí dát stejnou šanci všem, všichni vystupující umělci dostanou stejný časový prostor a nebyl ustanoven headliner. Takže osm hodin pro osm borců, čas akce: 19:00 – 03:00. Nechte se tedy třetí červnový pátek unášet na vlnách progressive, uplifting, tech, hard a psy tranceu! Všichni jste srdečně zváni!
Odkazy na weby DJs:
www.myspace.com/alexxvanberg
www.idj.cz/andrewmallet
www.idj.cz/hellman
www.idj.cz/stepan-bruck
www.idj.cz/tigi
www.myspace.com/vyrysek
www.zooteam.cz
Odkazy na promosety:
Alexx van den Berg – Spring Mixxing

Andrew Mallet – 7th
http://www.shareonall.com/Andrew_Mallet_-_7th_28-05-08_otgj_mp3.htm
Hellman – MayMix
http://www.shareonall.com/hellman_29.05.08_rvsk_mp3.htm
Stepan Bruck – Spring Flower Mix 2008
http://uploaded.to/?id=nd5foq
Tigi – Tech Session

Vyrys – E-Motion Live
http://archiv.to/?Module=Details&HashID=FILE48158576555AF
Fotky z Czech This Future #1:
http://www.rave.cz/fotky/10387/payovy-fotky-z-tranceovych-czech-this-future/
Údaje pro partylist:
co: Czech This Future #2
kde: Anubis Praha
kdy: 20-06-2008
DJs: Alexx van den Berg, Andrew Mallet, DjDkD@ve, Hellman, Stepan Bruck, Tigi, Vyrys, Zooropa
cena: free
special: B-Day party, special drinks, projection by Smallmagus
Timetable:
19:00 – 20:00 DjDkD@ve Warm-Up(Lifting) Session
20:00 – 22:00 Andrew Mallet vs. Hellman Special Back2Back Set
22:00 – 00:00 Stepan Bruck vs. Vyrys E-motional Back2Back Set
00:00 – 02:00 Alexx van den Berg vs. Tigi Techy Back2Back Set
02:00 – 03:00 Daemon Zooropa’s Psy-Trancey Hell

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.