TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaDalší pokračování klubovky Impress již tuto sobotu v Pekelným baru

30.04.2008

Nejen pro příznivce kvalitního trancu a progressivu máme opět dobrou zprávu, kterou je další pokračování oblíbené klubovky Impress. Dvojice Pete Walk a Rewis si na tento díl pozvala hned tři zajímavé hosty. A kdo že se postaví za mixážní pult tentokrát? Prvním hostem bude dj, který je právem nástupce dj´s nové generace Jet Fever. S každým svým vystoupením sklízí velmi pozitivní ohlasy publika a promotérů, tudíž není divu, že si za svou kariéru zahrál na nespočtu prestižních parties u nás i na Slovensku po boku takových jmen jako jsou Adam White, Marc van Linden, Mike Koglin, Blank & Jones, Ronski Speed, Marc Marberg a dalších. Své umění dokazuje každý týden ve svém pořadu VIBRATIONS RadioShow na slovenském internetovém rádiu Protonic (www.protonic.sk ) a v pořadu REFLECTIONS na rádiu Kiss Publikum (www.kisspublikum.cz). Jeho sety jste mohli slyšet také na celosvětovém internetovém rádiu ETN.fm a na skotském rádiu Oban. Založil také svou vlastní agenturu FS Music, která se orientuje na booking zahraničních DJs, label FS Music Records a také na pořádání konceptu akcí Weekend * World Stars. Při svých vystoupeních se snaží posluchače naladit na určitou vlnu, díky které je chce dostat do toho nejpříjemnějšího rozpoložení. Jeho sety jsou promyšlené a plné emocí, takže se máte určitě na co těšit!
Dalším djem, který přijal pozvání na tuto úspěšnou klubovku je brněnský Re-Minder. Na taneční scéně se pohybuje od roku 2004. Od roku 2005 je rezidentem věhlasné brněnské party Trancextasy v klubu Perpetum. Mezi jeho největší úspěchy je vystoupení v pražském klubu Mecca. Hudba která ho nejvíc oslovuje je samozřejmě trance, ale i jeho odvětví progressive-trance a house-trance, minimal-trance nebo elektro. Posledním hostem sobotního Ipressu je Carl Reins a.k.a dj Carlos, který v současnosti pravidelně vystupuje na trancových parties v brněnském klubu Perpetuum a je jedním z rezidentů klubu 7 nebe. Díky jeho talentu o tomto nadaném djovi v budoucnu ještě hodně uslyšíme!!!
Nesmíme zapomenout na rezidenty tohoto mejdanu Peta Walka a Rewise aka duo Rewalkers (rewalkers.com/mind.cz). Svým společným vystoupením, které v poslední době sklízí čím dál tím více pozitivních ohlasů Vás zaručeně dostanou do varu!!!
Mimo kvalitního linepu této party se můžete těšit na speciální dekorace a videoprojekce Impress.
Více info na www.myspace.com/impressparty nebo na www.pekelnejbar.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.