TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaDalší Re:Fresh Live! v Pardubicích, 18.3.2005

15.03.2005

Michael Burian po dlouhé době na východě Čech, Michael C zahraje exkluzivní 3 hodinový set! Pátek 18. března, OK Centrum Pardubice! V pardubickém OK Centru už se usilovně pracuje na další party FRISCO re:fresh live!, tentokrát březnovém vydání. Třetí letošní FRISCO re:fresh live!, která se koná tento pátek 18. 3. 2005, ozdobí svou přítomností podle mínění mnohých nejlepší český DJ současnosti – Michael Burian. Muž, který předskakoval dvěma nejlepším DJům planety (Tiësto, Paul van Dyk) a chystá se na party se třetím v řadě (Armin van Buuren), přijede po dlouhé době na východ Čech.
Svým setem jej doplní rezidnentní dj re:fresh live! Michael C, který vystoupí na akci SUNSHINE s Corem Fijnemanem a Markem Normanem a v květnu po boku Armina van Buurena v Praze, moderátor prvního trance magazínu Sunshine a velký showman za mixážním pultem. Posledním mužem do sestavy březnového vydání FRISCO re:fresh live! je zlínský Jet Fever ze stáje Clublife.
Pořadatelé stanovili cenu na bezkonkurenčních 60,- Kč v předprodeji a 99,- Kč na místě. Připraven je opět vylepšený zvuk, speciální DJs stage, osvěžení a ceny á-la FRISCO a hlavně skvělý zážitek pro všechny příznivce taneční hudby!
Info mail: info@refreshlive.com
Info a předprodeje: www.refreshlive.comwww.ok-centrum.cz
www.michaelburian.com
www.djmichaelc.com

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.