TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaDeep Inside – další pokračování v sobotu

05.01.2012

V sobotu 7. ledna se poprvé v roce 2012 setkáme na dalším pokračování pravidelné akcičky Deep Inside v příjemné kavárně a music baru o2, který se nachází u kraje parku na křižovatce Žitné ulice a Karlova náměstí. DJ MCB aka Polapa má pro Vás připravené novoroční překvapení. Celý večer bude tentokrát v jeho režii, proto si na úvod připravil speciální set jeho projektu Polapa, se kterým prezentuje mystickou chill out/downtempo hudbu, jenž Vás zcela určitě hned od začátku dostane do správné pozitivní atmosféry. MCB má pro Vás tradičně také připravenou nadílku té nejkvalitnější elektronické taneční hudby ve stylu deep and dark progressive. V jeho podání hudby se mísí vlivy jak house, tak i trance. Temná zákoutí dokáže oživit melodickými plochami a nebrání se ani dobrému breakovému tracku. Sound okořeněný správnou dávkou stupňujícího se napětí, tribalové zvuky, našláplý tepající beat, příjemné vokály a také špetka dnes již klasických progressive pecek. Vždy se snaží o zcela specifický sound a to podle momentální nálady či atmosféry v klubu. Jeho sety jsou promyšlené, nikoliv však naučené a rád také experimentuje se zvukem.
Atmosféru večera podtrhne nevšední a vychytaná Vesmířanova projekce, která je nedílnou součástí celé show a dotváří tak dokonalý audio-vizuální zážitek.
V o2 baru si přijde na své takřka každý, od lidí všeho věku venčících různá zvířátka (těm je vstup samozřejmě také povolen) až po ty, kteří chtějí zajít na rande, potkat zajímavé bytosti, zabrouzdat po internetu nebo prostě pořádně zapařit. Cafebar o2 je nekuřácký a stále online – všichni zde mají zdarma přístup na internet jak pomocí wifi tak prostřednictvím počítače na baru. Můžete na dálku sledovat zdejší děj a částečně do něj i zasáhnout.
Přijďte se pobavit a zapařit, těšíme se na Vás, MCB & o2bar.
DEEP INSIDE
07. 01. 2012 – o2 Cafebar, Praha (o2bar.cz)
start – 21:00
entry – free
special videoprojection
DJ MCB (aka Polapa, idj.cz/mcb) – deep & dark progressive
+ Vesmířanova projekce
https://www.facebook.com/events/254923914574518/

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.