Úvod › Fóra › Trance Diskuse › 13.6.2009 – PURE – Markus Schulz
- Toto téma obsahuje celkem 106 odpovědí. Do diskuze (51 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel
Muff a poslední změna proběhla před 17 roky.
-
AutorPříspěvky
-
11. 6. 2009 v 9:03 #131538
icsČlen[quote Davy]OK. A jak jedeš? Nějakým odpoledním vlakem nebo autem? Přidal bych se.
Tajně jsem snil, že se ozvou nějaké 2 krásné brunetky, ale co, tak se aspoň pěkně opiju. sm15[/quote]to ja bych taky rad, jenze to nikdy nevyjde 😀 asi je nekde chyba (urcite ne ve me! 😀 )
11. 6. 2009 v 8:46 #131537
HousikČlenS tím Burianem mě už UM serou, to je neskutečné!!! Inovace nula. Každopádně 4.30 exit. Nicméně i tak se těším!!
11. 6. 2009 v 8:39 #131536
sompetČlen[quote Anonymní uživatel]nevíte pls lidi jak se dostat do sasazu na 23:30h kdyz pominu taxíky? vidím tu spoj, kt. tam je az v 0:12h. neslo by to nejak , co vy na to? díky za kazdou radu. klidne i na driv . kolem 23 - 23.00h. abysme neprosvihli 50minut z markusova setíku, bude to totiž narez, díky vsem za info. z hl.vlak.nadrazi k sasazu[/quote]
http://jizdnirady.idnes.cz/praha/spojeni/
normálně to je z hlaváku metrem směr LETŇANY 2 stanice a pak po výstupu z metra pojedeš tramvajkou směrem doleva jednu zastávku a tam vlezeš do tržnice a je to druhá budova po levé straně viz mapa na http://www.sasazu.cz11. 6. 2009 v 8:19 #131534Anonymní uživatel
Host[quote Davy]OK. A jak jedeš? Nějakým odpoledním vlakem nebo autem? Přidal bych se.
Tajně jsem snil, že se ozvou nějaké 2 krásné brunetky, ale co, tak se aspoň pěkně opiju. sm15[/quote]
Já jedu vlakem v sobotu ráno, mám ještě něco v Praze domluvenýho, ale klidně si můžem dát sraz někde před klubem. Je mi to jedno, lepší je vždy být ve více než jed jeden. Co ty na to?10. 6. 2009 v 23:15 #131506
beyond infinityČlenhm, takže ve 4:30 to balím sm2
10. 6. 2009 v 23:04 #131504
majklhauskeČlenčeče umíš číst v mapě ? jestli jo tak se tam pořádne koukni..;) a nemužeš zabloudit
10. 6. 2009 v 23:03 #131502
DavyČlen[quote D4ve][quote Dolikus1]21.30 - 23.30 Glenn Morisson
23.30 - 04.30 Markus Schulz
04.30 - 06.00 Michael Burian[/quote]proc se vzdycky Burak vterne na takovou dobrou trancovou akci? sm17[/quote]
Moje řeč! Jako bychom tu neměli lepší DJe. sm13 Asi budu muset odejít už ve 4:30, abych si nezkazil dojem z večera.
10. 6. 2009 v 22:56 #131499Anonymní uživatel
Host2 Hanny, dík moc za radu akorat ja se tam nevyznam vubec, tak kdyybs mohl/a , pisni mi pls na icq – 278-667-944, byl bych moc vdecny za radu, moc se na tu akci tesíme….dík moc, nebo mail miky1155@seznam.cz, ozvi se pls, dík moc
10. 6. 2009 v 22:49 #131496
HannyČlenz Vltavský tak 5-10 minut .)
10. 6. 2009 v 22:35 #131492Anonymní uživatel
Hosta jak je to daleko, kolik casu ? dík moc Hanny
10. 6. 2009 v 22:33 #131491
D4veČlen[quote Dolikus1]21.30 - 23.30 Glenn Morisson
23.30 - 04.30 Markus Schulz
04.30 - 06.00 Michael Burian[/quote]proc se vzdycky Burak vterne na takovou dobrou trancovou akci? sm17
10. 6. 2009 v 22:32 #131490
HannyČlenMichal: pěšky z Vltavský
10. 6. 2009 v 22:20 #131487
Dolikus1Člen21.30 – 23.30 Glenn Morisson
23.30 – 04.30 Markus Schulz
04.30 – 06.00 Michael Burian10. 6. 2009 v 22:04 #131483Anonymní uživatel
Hostnevíte pls lidi jak se dostat do sasazu na 23:30h kdyz pominu taxíky? vidím tu spoj, kt. tam je az v 0:12h. neslo by to nejak , co vy na to? díky za kazdou radu. klidne i na driv . kolem 23 – 23.00h. abysme neprosvihli 50minut z markusova setíku, bude to totiž narez, díky vsem za info. z hl.vlak.nadrazi k sasazu
10. 6. 2009 v 21:13 #131472
sompetČlenNevím, jak a co přesně hraje Glenn Morrison, ale nebylo by lepší, kdyby hrál na konci právě on místo avizovaného Buráka???sm7
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
