Úvod › Fóra › Trance Diskuse › Dj Shah – Songbook 2CD (Armada)
- Toto téma obsahuje celkem 30 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel
makauskas a poslední změna proběhla před 18 roky.
-
AutorPříspěvky
-
9. 6. 2008 v 9:59 #86648
NevimÚčastník1a 2. cd jsem neslysel ale 3.cd je luxus sm5
301 now or never (intro club mix) 09:22
.302 over & over (club mix) 08:31
.303 turn back time (original mix) 09:28
.304 ocean drive (original mix) 08:38
.305 going wrong (dj shah’s original extended mix) 08:18
.306 young & proud (global experience remix) 08:25
.307 don’t wake me up (original mix) 07:42
.308 who will find me (main mix) 09:46
.309 palmarosa 08:27
.310 make me feel (club mix) 08:35
.311 beautiful (long island dub mix) 09:34
.312 sunday morning 2.8 (dub mix) 07:19
.313 back to you (original mix) 07:53
.314 lift me up (stadium club mix) 09:1826. 5. 2008 v 8:59 #83832
sharxČlenjj…je to velmi popové…. cd2 výborné na oddych sm11……..ale myslím že club mixy budú celkom ok …………inak Young & Proud (Global Experience remix) sm5sm5
25. 5. 2008 v 21:07 #83751
M.i.k.eČlentak tohle album je celkem slabota…hodně velká popina,ve který se i známý věci věci,který se mi líbí mění v podivnosti…v hodnocení bch to viděl tak na 4/10 (a ta čtyřka ještě docelá slaboučká)
25. 5. 2008 v 14:56 #83714Anonymní uživatel
Neaktivníbohužel obavy se naplnily…tohle je hodně ale hodně popové album, místama až extra cheesy, zalíbila se mi tam jen jedna věc a to hned ta první Now Or Never
25. 5. 2008 v 11:17 #83705
nexus666ČlenTracklist vypadá hrůzostrašně !!! Radši to ani nebudu stahovat, abych pak neměl bolesti hlavy jak z arminova alba sm7
25. 5. 2008 v 10:28 #83702
hokyČlenpalda: v poho mě to jen tak napadlo
25. 5. 2008 v 2:43 #83694
Palda61Členhoky: na techno.cz nechodím :).. spíš mě napadlo založit blog, ale jse línej sm15
25. 5. 2008 v 0:09 #83687
andreČlennezklame, ani nepotěší… takový průměr… jen kdyby se nejmenoval Shah, ale třeba PvD, AvB nebo Tiësto, tak to bude děsný propadák…
24. 5. 2008 v 18:25 #83660
Flash2001ÚčastníkNemyslím si, že by to bylo špatné album, u Shaha mi vokálovky ani celkem nevadí. Sice tam jsou věci, který mi na první poslech nesedly, ale na druhou stranu jsou tam i pěkný věci, třeba hnedka ta první – Now or Never – se mi líbí moc, přijde mi taková chytlavá… Jinak souhlas, že ta verze Who Will Find Me je divná. Akustické verze jsou taky příjemnésm4 Spíš se ale budu víc těšit na to album Sunloungerasm5, jestli ho teda taky opravdu chystá.
24. 5. 2008 v 18:08 #83659
hokyČlenpalda+dukelak: když se tak nudíte tak to házejte třeba na techno.cz do fora trance sety pro každého, já si rád doplním sbírku za posledních pár dnůsm3sm4
24. 5. 2008 v 16:04 #83651
SH3PP1Člentakže mixované to není, což je fajn, ale to je asi jediný pozitivum sm6
čekal jsem něco trochu víc „balearic“, ale nakonec je to jenom čístý pop sm17Who Will Find Me v takové popové verzi, no fůůůůj
Going Wrong ani nemluvě, to už i originál je míň pop sm12po Arminovi další popové album, který asi dlouho poslouchat nebudu…jsem zvědavý na Sunlounger
6/1024. 5. 2008 v 12:28 #83628
Palda61Členjo to já taky, hrozně sm7. Hlavně vychází spousta věcí a já je němám kam hodit 😀
24. 5. 2008 v 12:09 #83621
dukelakČlennemůžeš bejt furt první sm2
se ted na netu nějak nudim, když nejde TM sm724. 5. 2008 v 11:56 #83616
Palda61Členteď jsem chtěl napsat, že vyšlo a ty mě předběhnešsm15sm2
24. 5. 2008 v 11:55 #83614
dukelakČlenspokojenost :)sm11…hlavně akustický verze sou žůžo 🙂
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
