…jedu taky, ale jeden podstatny nedostatek tykajici se informaci. Muzou se tam brat fotaky a vlastni piti popr. jidlo??? Na tech jejich strankach je fakt hovno.
2 TranceKeeper:
Hurá, tak aspoň někdo. 😉 My taky budeme ve Vídni už od rána a dokonce už po jedný party! 😉 Jak vás ale znám, tak odejdete těsně před setem PVD. 😀
Fox: Ještě můžeš počítat tak na půl se mnou a s Věrkou.
Na půl znamená že nevíme jestli tam tak dlouho vydržíme, protože budeme ve Vídni od rána,ale udělám proto vše:-)
Určitě to nezabalíme v osm ty dvě hodinky už snad dáme:-)