- Toto téma obsahuje celkem 294 odpovědí. Do diskuze (31 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel
Sq4Raa a poslední změna proběhla před 15 roky.
-
AutorPříspěvky
-
2. 4. 2010 v 23:24 #164228
Sq4RaaČlenJo a btw: proč?
2. 4. 2010 v 23:19 #164226
Sq4RaaČlenGoogle, rave.
2. 4. 2010 v 21:09 #164203
sevenÚčastníktak po delší době otvírám toto téma, a můj postoj se zjevně změnil, nebudu tu vysvětlovat proč, teda budu když se zeptáte, jsem pro legalizaci ale ne pro komercializaci ve smyslu prodeje ve stánkách a supermárketech jako klasické zboží, a to z důvodu možnosti absurdního předražení jako u cigaret a vyjebu s lidma. Jinak velice děkuji dance-girl za skvélé grafy, „kam na to chodíš?“
17. 3. 2010 v 16:14 #162225
dance-girlČlenpro zajímavost… sm3
[b]1) drogová úmrtnost vs. její mediální prezentace –>> převzato z článku [url=http://www.guardian.co.uk/news/datablog/2009/nov/06/drugs-bnp]zde[/url][/b]
[img]http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2009/11/6/1257523718987/Information-is-beautiful–001.jpg[/img]
[img]http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2009/11/6/1257523746663/Information-is-beautiful–001.jpg[/img]
[b]2) užívání ilegálních drog vs. pocit štěstí –>> [url=http://www.informationisbeautiful.net/2009/can-drugs-make-you-happy/]odsud[/url][/b]
[img]http://infobeautiful.s3.amazonaws.com/drugshappy_550.gif[/img]13. 3. 2010 v 15:22 #161720
SHPČlen[quote Sandeagle][quote SHP]Já bych legalizoval SHPho! SHP do každé postele, hurá!!!![/quote]
možná bych přidal slovo "ženské" bo se toho nekdo chytne sm15[/quote]Do každé postele!!!!!
13. 3. 2010 v 14:47 #161716
SandeagleČlen„Vědci omylem netestovali extázi, ale jinou látku.“
sm1513. 3. 2010 v 14:46 #161715
SandeagleČlen[quote SHP]Já bych legalizoval SHPho! SHP do každé postele, hurá!!!![/quote]
možná bych přidal slovo „ženské“ bo se toho nekdo chytne sm1513. 3. 2010 v 14:19 #161712
Sq4RaaČlen[quote seven]http://web.volny.cz/noviny/zesveta/clanek/~volny/IDC/129494/koureni-snizuje-iq--cim-vice-kourite-tim-nizsi-ho-mate.html[/quote]
Podobným testům už po [url=http://www.osel.cz/index.php?obsah=6&akce=showall&clanek=402&id_c=2343]fiasku s extází[/url] není snadné uvěřit. I když to nechci nějak bagatelizovat.
13. 3. 2010 v 14:13 #161711
SHPČlenJá bych legalizoval SHPho! SHP do každé postele, hurá!!!!
13. 3. 2010 v 14:02 #161709
SandeagleČlen[quote seven]http://web.volny.cz/noviny/zesveta/clanek/~volny/IDC/129494/koureni-snizuje-iq--cim-vice-kourite-tim-nizsi-ho-mate.html[/quote]
tak to je jasné, když na testy inteligence se potřebuješ soustředit a kuřák se ti bez cigarety soustředit dlouho nemůže sm4
13. 3. 2010 v 5:33 #161680
sevenÚčastník11. 3. 2010 v 10:19 #161379
Sq4RaaČlenJá tě chápu, jen jsem chtěl, aby sis nemyslel, že Fox viděl jeden dokument a na základě toho ti tu ,,vzdoruje“. Ten topic jsme založili proto, protože snad neexistuje jiné takové relativně velké téma, kolem nejž by panovala podobně žalostná neznalost. To není o nějakém vzdoru. My pravdu mít nemusíme.
11. 3. 2010 v 1:53 #161365
sevenÚčastníkSq4Raa: však říkám „trochu umírnilo“, ne že je mi vše jasný.
11. 3. 2010 v 0:47 #161363
Star_GuitarČlenNechce se mi to číst….
Nekouřím, nepiju, nefetuju, nehulím a co si kdo dělá se svým životem, je každého problém…Někdo je závislý i na internetu a ten je legální už pěknou dobu.
Jiný zas obtěžuje holčičky v parku, protože nemůže žít bez sexu.
Tanorexie taky vznikla z naprosto legálních solárií.
A pak přijde na párty Škvára a vůbec nic na něm nepoznáte, ani když si vezme.Paradox jak sviň, co?
Ale to jsou drobty. Co ten zbytek, ty masy?10. 3. 2010 v 22:45 #161330
Sq4RaaČlenI’m just sayin‘. Podívání se na jeden dokument ti věci nevyjasní. Ani už nespočítám, kolik jsem toho přečetl.
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
