no a ty smyčce… lepší než Adagio (0:40), a ta gradace by si zasloužila zařazení do topicu brutální tranceové gradace, jen co je pravda sm3 jen by to po tom chtělo navázat nějakou handz up melodií, která mi tam trochu chybí a vyloženě by se hodila sm0