Úvod › Fóra › Trance Diskuse › MAGNETIC FESTIVAL presents AVICII, Hardwell, Chuckie… – 7.5.2012 – Praha
- Toto téma obsahuje celkem 195 odpovědí. Do diskuze (38 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel
live61.com a poslední změna proběhla před 13 roky.
-
AutorPříspěvky
-
28. 12. 2011 v 16:51 #203445
Anonymní uživatel
Host@ styk pohlavson:
Moje řeč. V první vlně 2000 vstupenek za 1.250,- mi už přijde docela utazeny. Tak doufam ze v pomeru cena / show si myslim ze by „B cko“ uz nemuselo byt. Ale jestli bude SvD tak budu asi uvazovat. 🙂
28. 12. 2011 v 16:30 #203444
styk pohlavsonČlenJá jim za nic kromě komplet SHM dávat 1.250,- CZK nebudu a to mě ještě nasrali tím, že do Čech se vozí něco jako „B“ show Sensation..
Dycky jsem si říkal, že jak je možný, že všude na videích vypadá SW líp než naživo v Praze a dneska když jsem kecal s jedním člověkem blízkým ID&T,
tak říkal, že oni můžou udělat i něco jako „horší“ SW, kde není tolik efektů, laserů apod. a to za nižší cenu.Jsem nesmírně rád, že bude Magnetic a že dělá Zdeněk a spol. Trancefusion, protože se konečně v ČR rozmůže na poli EDM pojem „value for money.“
Jinak k line-upu jsem slyšel, že by měl bejt Sander a Afrojack, taxem zvědavej..
28. 12. 2011 v 15:20 #203440
DjDkD@veČlenTed prichazi konkurence… 19.5. Sensation sm15
To jsem zvedav koho tam natriskaji, mensi tip SvD a Ingrosso… sm1727. 12. 2011 v 20:52 #203422
live61.comČlen★ Early Bird Tickets SOLD OUT! / první vlna vstupenek vyprodána! ★ 890 CZK tickets on sale now (1000pcs) / vstupenky za 890,- Kč nyní v prodeji (pouze 1000 kusů)
26. 12. 2011 v 16:24 #203407Anonymní uživatel
HostNeskutečně se těším :))
25. 12. 2011 v 18:03 #203389
live61.comČlen[img]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/383144_251204958278693_226652860733903_670030_1562621862_n.jpg[/img]
24. 12. 2011 v 19:15 #203379Anonymní uživatel
HostJaj uz se nemuzu dockat. No jsem zvedavej koho budou schanet na Machac a Pleasure kdyz jste jim je vyhmatli 😀 , ale konecne nekdo kdo je sem doveze a pekne pohromade.
To si vsichni pekne spolecne zazpíváme s Aviciim 😀 😀 😀
24. 12. 2011 v 19:07 #203378
styk pohlavsonČlenV pohodě, je to můj sen ho tady slyšet, věřím, že ho někdo na nějakou klubovku dovalí.. (resp. určitě ho tu během 2-3 let někdo pozve, ale je otázka, esi ještě bude „on fire“..) Nebo kdybyste ho chtěli pozvat někdy příště vy třeba spolu s těma Bingo Players.. sm4 Důvody, proč ho vzít, jsem vypsal výše, ale záleží samozřejmě na tom, jak by se vám (ne)hodil do koncepte vašich případných dalších eventů.
Každopádně opravdu díky za tyhle jména, upřímně si myslím, že taková kvalita na houseový halovce ještě nikdy v ČR nebyla a asi ani už nebude..
Oceňuju, že jste šli s kůží na trh, pač ty jména podle mě stály dohromady minimálně 2 míče a to už není v dnešní době taková sranda..
Hlavně ať je dobrej zvuk a ať není kapacita a la „Sardínie“, jinak věřím, že partypeople udělají dobrý kotel a budou případný vaše další akce rovněž podporovat. sm324. 12. 2011 v 19:05 #203377Anonymní uživatel
HostLajna snu ! Diky, diky, diky ! Preju velky uspech a vydelek poradny :). Az jsou dalsi dily :).
24. 12. 2011 v 16:26 #203371
live61.comČlenThomas Gold nebyl ani v plánu.
Díky, snažili jsme se 😉
24. 12. 2011 v 16:04 #203370
styk pohlavsonČlenKrásná lajna, škoda, že nebude ten Tomáš Zlatej (resp. dneska ráno psal v mailu, že v ČR pro první půli roku 2012 nemá nic), ale i tak je to moc pěkná lajna. sm3
24. 12. 2011 v 15:36 #203369
Lukin_Člennáááářez!!!!
24. 12. 2011 v 15:22 #203368Anonymní uživatel
Hosttak já si přeju teda paula kalkbrennera na závěr když je dnes ten ježíšek … sm5 nebo koena … 😉
24. 12. 2011 v 15:19 #203367
ChelseaplayerÚčastníkKurva tohle je proste namrdsm5
24. 12. 2011 v 14:53 #203362
live61.comČlen★ MAGNETIC CHRISTMAS PRESENT 4U ★ DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE @ MAGNETIC Festival, 7.5.2012 – Prague ★
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
