Reklama
Úvod › Fóra › Trance Diskuse › MARC VAN LINDEN @ Duplex, Most (22.6.2007)
No marca bych si rád poslech – ale až do mostu se mi taky nechce..tak uvidíme:)
milan: Marc van Linden je chlap:-!…:oD Teď v poslední době hodně spolupracoval s Ottavianim (track Until Monday…) a letos v dubnu mu vyšlo debutové album My Way:-D
http://www.marcvanlinden.com/ http://www.myspace.com/marcvanlinden
Jé, až v Mostě?-((..tak to asi ne:oP Jinak Marc Van Linden měla hitovku I wanna thank you to another dimension nebo se pletu? Už je to hodně dávno:oD
Já jsem asi v Anglii 🙁
2 dance-girl: Jasně, oslavíme! 😀 Máš u mě panáka. ;-)B-]
ufffff……… budu o tom uvazovat…….. ale muj party-diar je uz docela nacpanej k prasknuti 😀
Já to taky nemám daleko, takže se rád podívam, sem na Lindena zvědavej
Stopro 🙂
Fox Mulder: Tak co, oslavíme tam narozky? 😀
A tak tohle zase jo!!! Parádní zakončení školního roku. Jedu!
Marc van Linden je klasa 🙂
Most ale ne:´-(
V mosteckém klubu DUPLEX vystoupí v pátek 22.6.2007 MARC VAN LINDEN. 🙂
Klub je to pěknej, prostornej, dvoupatrovej, ceny nízký, vstup by neměl přesáhnout hranici 100 Kč,… Doporučuju! 😉
Já nebudu chybět už jen proto, že to mám jen pár minut pěšky. :oD