TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Úvod Fóra Off Topic Off topic

  • Toto téma obsahuje celkem 2,433 odpovědí. Do diskuze (111 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel milan a poslední změna proběhla před 8 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,086. až 2,100. (celkem z 2,434)
  • Autor
    Příspěvky
  • #90004
    dance-girl
    Člen

    taky vám dneska jede Rapid tak skvěle bez čekání? sm11sm3

    #90001
    Palda61
    Člen

    iameček: za málo :-*

    gizmo: meebo mi jde, takže to je v připojení. Firewall to neblokuje a poskytoval taky ne, dříve to šlo. Spíš se něco posralo na domácí wifině nebo na routeru.. Musím to s tátou nějak vyřešit.

    #89998
    Gizmo
    Člen

    Palda61: pokud ti neběží ani Meebo.com tak máš jiný problém pokud jo máš šanci komunikovat nezávisle na spojení než pořešíš připojení (nemáš to třeba bloknutý na firewallu ?? nebo blokovaný poskytovatelem připojení ???)

    #89996
    iamek
    Člen

    palda: Dik cumacku jsem si nevsiml :-* … pusinkuje te :-*

    #89995
    Palda61
    Člen

    iamek: máš ho v pokusech ne?

    #89994
    iamek
    Člen

    alexxx: nemas tracklist k Alexx van den Berg – Tuti-Fruti Summer Mixxing ??? Naslapany set btw 🙂

    #89985
    Newman
    Člen

    Tak ho zase zvedni…

    #89984
    Sq4Raa
    Člen

    Právě mi spadlo Infium…

    #89983
    Sickboy
    Člen

    ICQ 5.1… mě sere. Krásně jsem si na něj za tu dobu zvyknul. Teď jsem nainstaloval 6ku a

    Tracky… svým způsobem má pravdu BoRo. Poslední dobou se nějak moc na všechno nadává. Ale je pravda, že až na výjimky mě už delší dobu pořádně nic nechytlo. Možná to bude tim, že si moji oblíbení producenti v čele s Tyasem dávají menší voraz.

    #89982
    Palda61
    Člen

    gizmo: nic nepopisuj, mě nejde nic, protože mám problém. Asi mi wifina blokuje připojení k tomu novýmu protokolu a tak mi nejde nic sm6

    #89976
    Gizmo
    Člen

    Palda co na ní chceš nastavovat ??? teda konkrétněji … odinstnu a nainstnu novou verzi a klíďo ti popíšu co a jak

    #89967
    Palda61
    Člen

    huhu sm2

    #89963
    Sq4Raa
    Člen

    Pako seš sm6 sm2

    #89961
    Palda61
    Člen

    tak zrovna Bobby V – God mi škvára posílal a je to hrozný 😀

    #89960
    K1aptcha
    Člen

    začněte hrát věci z mýho ID Contestu sm15

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,086. až 2,100. (celkem z 2,434)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.