- Toto téma obsahuje celkem 8,006 odpovědí. Do diskuze (47 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel
Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 14 roky a 3 měsíci.
-
AutorPříspěvky
-
23. 8. 2010 v 22:34 #179522
nexxieČlenještě bych kdyžtak nastavil pravidlo, že když member do 24 hodin od přidání bodu neuploadne ukázku, můžou ji postnout jiní (pro plynulost hry) 🙂
23. 8. 2010 v 21:05 #179513
majklhauskeČlenty načítáš všech 145stránek ?
tak to se nedivím že ti to dycky tak trvá ..sm16
23. 8. 2010 v 21:04 #179512
SickboyČlen[quote majklhauske]
za druhé ..
s hinty já mám svědomí čisté pokud jsem za kompem je první kam smeřuji pokud jsem dával ukázku toto forum to by chtělo spíše směřovat na blockera sickboye kterému to někdy trvá i dva dny..sm2 sm16
[/quote]Blábláblábláblá… Jsou prázdniny, ne!? sm0
A já bych založil novej thread, pro pořádek. Navíc se o něco zrychlí načítání, ne?
23. 8. 2010 v 20:14 #179502
majklhauskeČlenhmm tak za prvé..
to posleďne freez změnil na poznej track 2 kolo, klidne se dá stejně jako u druhého jen navazat v tomto threadu .. pokud jě nekdo debil nepomuže mu nic ..za druhé ..
s hinty já mám svědomí čisté pokud jsem za kompem je první kam smeřuji pokud jsem dával ukázku toto forum to by chtělo spíše směřovat na blockera sickboye kterému to někdy trvá i dva dny..sm2 sm16a za třetí sice to asi všichni víme ale pro pořádek
[b][size=x-large][color=#FF0000][u]Síň slávy[/u][/color][/size][/b]
[b][size=x-large][color=#0033CC]K1aptcha, Freezer [/color][/size][/b]
23. 8. 2010 v 19:39 #179499
K1aptchaČlenna druhou stranu někdo třeba není na kompu furt – není to sice můj případ, ale chtěl jsem to komentovat… takže spíš jakože „hinty dávat dřív a ne za dlouho“? sm3
plus tohle: název bych změnil na [b]Soutěž: Poznej track (3.kolo)[/b], ať si to lidi (jakože hlavně nováčci) nepletou s Neznámé tracky (a to samý asi pak udělám u Poznej film)
23. 8. 2010 v 19:14 #179498
HunterČlentaky gratuluju, ja bych pravidla trosku upravil, zduraznil bych aby se davaly trancove ukazky a kdyz nekdo nevi tak hint bych daval po 1h, nekdy se na hint toziz strasne dlouho ceka a je to zasekany…
23. 8. 2010 v 17:51 #179493
2SexyČlen[img]http://www.tweak3d.net/forums/imagehosting/34514b5b4b8f83919.gif[/img]
sm0
Dalsi kolo bych dal..
23. 8. 2010 v 17:36 #179489
nexxieČlen[img]http://3.bp.blogspot.com/_42JKEn7w8ag/SomqIXQacSI/AAAAAAAABfc/3M-ocbD8TBM/s400/clap_hands.jpg[/img]
brahopřeju Klapčovi a přikláním se pro nové kolo..
btw : Hunter měl nějaký připomínky k pravidlům tak počkáme, mě by se osobně líbílo kdyby za neůplné uhodnutí (bez verze) 0.5 bodu
a 0.5 bodu tomu, kdo verzi doplní.. ale rád se budu hádat 😀23. 8. 2010 v 17:28 #179488
K1aptchaČlenbych počkal na ostatní, ať se vyjádří, co dál no… ale asi to [b]3. kolo[/b], ne? nebo ještě nějaký [b]změny pravidel[/b] a tak něco? sm3
23. 8. 2010 v 17:26 #179487
SickboyČlen[img]http://i33.tinypic.com/65ml1x.jpg[/img]
[size=large][color=#FF0000][u][b]100 bodů – K1aptcha[/b][/u][/color][/size]
76 bodů – Sickboy
61 bodů – Freezer
50 bodů – majklhauske
32 bodů – Hunter, dukelak
30 bodů – nexxie
27 bodů – sheppi
16 bodů – 2Sexy
13 bodů – mountainer
11 bodů – Ruuda
10 bodů – Kucas, Dolvich
8 bodů – Wenca
5 bodů – Hellman, Sq4Raa, Phat K
4 body – Dexx, Natix, Sandeagle, hectic, malarkey
2 body – Lukin
1 bod – LauccoCo teď?
23. 8. 2010 v 17:20 #179486
K1aptchaČlenAlphazone – Rockin‘ (Mat Silver vs. Tony Burt Remix)
hezky uzavřeno sm223. 8. 2010 v 17:17 #17948522. 8. 2010 v 2:21 #179376
dukelakČlen99 bodů – K1aptcha
76 bodů – [b]Sickboy[/b]
61 bodů – Freezer
50 bodů – majklhauske
32 bodů – Hunter, dukelak
30 bodů – nexxie
27 bodů – sheppi
16 bodů – 2Sexy
13 bodů – mountainer
11 bodů – Ruuda
10 bodů – Kucas, Dolvich
8 bodů – Wenca
5 bodů – Hellman, Sq4Raa, Phat K
4 body – Dexx, Natix, Sandeagle, hectic, malarkey
2 body – Lukin
1 bod – Laucco22. 8. 2010 v 2:18 #179375
SickboyČlenPrimer – Skywalker
21. 8. 2010 v 20:25 #179368 -
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
