- Toto téma obsahuje celkem 8,006 odpovědí. Do diskuze (47 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel
Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 14 roky a 3 měsíci.
-
AutorPříspěvky
-
14. 8. 2010 v 18:06 #178832
majklhauskeČlenno už jsem chtěl odejít že to zase bude na týden než někdo tuhle vec dá ale freezer připlaval …
96 bodů – K1aptcha
73 bodů – Sickboy
[b]61 bodů – Freezer[/b]
48 bodů – majklhauske
30 bodů – Hunter, dukelak
29 bodů – nexxie
27 bodů – sheppi
16 bodů – 2Sexy
13 bodů – mountainer
11 bodů – Ruuda
10 bodů – Kucas
9 bodů – Dolvich,
8 bodů – Wenca
5 bodů – Hellman, Sq4Raa, Phat K
4 body – Dexx, Natix, Sandeagle, hectic, malarkey
2 body – Lukin
1 bod – Laucco14. 8. 2010 v 18:04 #178831Anonymní uživatel
Neaktivnínu nrg – bonzai?
14. 8. 2010 v 17:37 #178830
majklhauskeČlennezastavujem máme zpoždění..sm2
[url=http://www50.zippyshare.com/v/49866379/file.html]http://www50.zippyshare.com/v/49866379/file.html[/url]
14. 8. 2010 v 17:36 #178829
SickboyČlen96 bodů – K1aptcha
73 bodů – Sickboy
60 bodů – Freezer
48 bodů – [b]majklhauske[/b]
30 bodů – Hunter, dukelak
29 bodů – nexxie
27 bodů – sheppi
16 bodů – 2Sexy
13 bodů – mountainer
11 bodů – Ruuda
10 bodů – Kucas
9 bodů – Dolvich,
8 bodů – Wenca
5 bodů – Hellman, Sq4Raa, Phat K
4 body – Dexx, Natix, Sandeagle, hectic, malarkey
2 body – Lukin
1 bod – Laucco14. 8. 2010 v 17:26 #178827
majklhauskeČlenE-Craig – Call It A Day (212 A.M. Mix)
14. 8. 2010 v 17:20 #17882514. 8. 2010 v 1:38 #178793Anonymní uživatel
Neaktivnífreezer nerezignoval, jen byl dlouho bez netu (povodně), ale jinak bych to asi z fleku nedal abych se přiznal, až po nápovědách, tohle není úpplně typickej Mike styl
13. 8. 2010 v 16:52 #178752
majklhauskeČlenhe he sem říkal že to ani nemusíte poslochat 🙂
ale stejně tak jsme psal že ně me nemusíte čekat.. včera jsme byl na moravě na jedný svatbě a halt už jsme se za comp nedostal a dneska si trochu pospal..
96 bodů – K1aptcha
[b]73 bodů – Sickboy[/b]
60 bodů – Freezer
47 bodů – majklhauske
30 bodů – Hunter, dukelak
29 bodů – nexxie
27 bodů – sheppi
16 bodů – 2Sexy
13 bodů – mountainer
11 bodů – Ruuda
10 bodů – Kucas
9 bodů – Dolvich,
8 bodů – Wenca
5 bodů – Hellman, Sq4Raa, Phat K
4 body – Dexx, Natix, Sandeagle, hectic, malarkey
2 body – Lukin
1 bod – Laucco[url=http://www.youtube.com/watch?v=Zf5xfiNmCxI]zde k poslechu tento hudební skvost..[/url]
12. 8. 2010 v 9:46 #178625
SickboyČlenČistě zkouška: 3 Phase feat. Dr. Motte – Der Klang Der Familie (M.I.K.E. Remix)
12. 8. 2010 v 3:15 #178618
majklhauskeČlena víte co já to vypalím na ferovku bo nevím jak zítra budu vypadat jdu totiž na jednus vatbu a znáte to..sm2
remich dělal práve mražákův oblíbenec odtud ta výhoda:).. a co si budem povídat narozdíl od jiných remixů nebyl tak protežovanej
mno a já odcházím.. poslední dobou noční směna nefachá 🙁 tak si to dohledejte na youtube a hodte důkaz a na mě nečekejte.. 😉
12. 8. 2010 v 3:02 #178617
majklhauskeČlena poslední hint ..:) kdyby freezer nerezignoval na tuhle soutež tak měl oproti ostatním menší výhodu ..:) ted už by to podle všeho někdo mohl dát bez toho aby ten track musel slyšet..;) jinak zítra večer pokracujem hinty které vás dovedou k cíli..
12. 8. 2010 v 2:19 #178614
majklhauskeČlenmno vzhledem k tomu že tu zítra nebudu až do večera tak to rozpumpuji track dal dohromady duchovní otec party která letos měla poněkud černou dernieru…
12. 8. 2010 v 1:25 #178610
majklhauskeČlenmno podle mě ten vocal je buchta a ne chlap ale to je fuk..:)
popojedem tady jsem hooooodně zvedav zatím neřeknu ani nic (snad jen ze originál tehle skladby je z roku 1992) za hodku když tak lehčí nákop..
[url=http://www49.zippyshare.com/v/21986966/file.html]http://www49.zippyshare.com/v/21986966/file.html[/url]
12. 8. 2010 v 1:11 #178609
SickboyČlenSure! To je release z roku 99 a ještě ke všemu od Němců. Ti zvořou skoro všechno.
12. 8. 2010 v 1:09 #178608
majklhauskeČlensure ? …
[url=http://www.discogs.com/Three-N-One-Presents-Serial-Diva-Pearl-River/release/165223]http://www.discogs.com/Three-N-One-Presents-Serial-Diva-Pearl-River/release/165223[/url]
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
