TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Úvod Fóra Off Topic Poznej track (3.kolo)

  • Toto téma obsahuje celkem 8,006 odpovědí. Do diskuze (47 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 14 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 7,291. až 7,305. (celkem z 8,020)
  • Autor
    Příspěvky
  • #146579
    Newman
    Člen

    Do háje, taky jsem tipoval Blueprint

    #146575
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    L.S.G. – Blueprint (Version 2)?

    Divný, že znám Hearts, ale tohle ne.

    #146571
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    nerad bych tu zazdil nedělní hadačský večer, tak dám hint…tenhle 15 let starý track má na svědomí jedna z tranceových ikon 90.let a vůbec elektronické hudby jako takové, má na svém kontě několik klasik, včetně jedné obrovské, která se dočkala několika remixů, v dnešní době už tenhle německý producent trance nedělá ani se k němu nehlásí…

    #146553
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    [quote Newman]On na tom vinylu ani original mix nebyl, jen ten Arminův, Freezer to má stoprocentní sm4[/quote]

    Tohle bylo z nějaké mixkompilace a já tam nemám psaný ten remix a přišlo mi, že to zní trochu jinak, ale máš pravdu.

    #146551
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    není to rozhodně lehké, nechám trošku delší ukázku…
    http://www33.zippyshare.com/v/8038117/file.html

    #146550
    Newman
    Člen

    On na tom vinylu ani original mix nebyl, jen ten Arminův, Freezer to má stoprocentní sm4

    #146549
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    wow, já to jen tipnul…připomínalo mi to totiž communication a vím že podobně zněl i tenhle remix, ani jsem to neověřoval, dobrá trefa 🙂

    za chvilku nahodím další a bude to těžký oldie…šanci budou mít hlavně staří pardálové 🙂

    #146547
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Tak jest, jen si nejsem jist tím mixem, myslel jsem, že je to original, ale nač to hrotit.

    15 bodů – Sickboy
    14 bodů – K1aptcha
    12 bodů – [b]Freezer[/b]
    11 bodů – Sandeagle
    10 bodů – mountainer
    9 bodů – Natix
    7 bodů – Star_Guitar
    6 bodů – Newman
    5 bodů – Lukin_
    4 body – hellman, Leosh, dukelak, majklhauske
    3 body – 2Sexy, Andrews
    2 body – Kreeki, Kucas, Johnvas, wenca, Ruuda
    1 bod – beyond infinity, seven, tomsto

    #146546
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    aria – dido (armin universal religion mix) ?

    #146542
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    #146537
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Andrews: tobě se vážně líbí Summerscape? to docela čumím sm4

    #146536
    Newman
    Člen

    No výborně, to by bylo, aby nebylo sm0

    jojo, moje řeč, já to mám hrozně rád sm3

    15 bodů – Sickboy
    14 bodů – K1aptcha
    11 bodů – Sandeagle, Freezer
    10 bodů – mountainer
    9 bodů – Natix
    7 bodů – Star_Guitar
    6 bodů – Newman
    5 bodů – Lukin_
    4 body – hellman, Leosh, dukelak, majklhauske
    3 body – 2Sexy, [b]Andrews[/b]
    2 body – Kreeki, Kucas, Johnvas, wenca, Ruuda
    1 bod – beyond infinity, seven, tomsto

    #146535
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    A jo, už můžu.

    Stoneface & Terminal – Summerscape

    To je velká pecka od nich, jedna z největších upliftovek v mym trance bagu.

    #146533
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Já to mám na vinylu, ale za boha si nemůžu vzpomenout.

    #146530
    Newman
    Člen

    [url=http://www33.zippyshare.com/v/9428642/file.html]Půlminutový breakdown, to už snad dáte[/url]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 7,291. až 7,305. (celkem z 8,020)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.